ଘରକୁ ଫେରିବେନି ବାବର ଆଜମ୍‌ ! ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରୁ ବିଦା ହେବା ପରେବି ଆମେରିକାରେ ରହିବେ ପାକିସ୍ତାନର ୬ ଖେଳାଳି

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 18, 2024 IST

India Today

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପାକିସ୍ତାନର ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଯାତ୍ରା ଶେଷ ହୋଇଛି। ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଜୁନ୍ ୧୬ରେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ହୋଇଥିଲା। ଗ୍ରୀନ ଟିମ୍‌କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଠାରେ ସଫଳତା ପାଇଛି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟ ହେତୁ ପାକିସ୍ତାନ 'ସୁପର 8' ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିପାରିନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପାକିସ୍ତାନ ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ସମାପ୍ତ ହୋଇସାରିଥିବାରୁ ଖେଳାଳିମାନେ ଘରକୁ ଫେରିବାର ସମୟ ଆସିଛି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୋମବାର (ଜୁନ୍ 17) ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳିମାନେ ମିଆମିରୁ ପାକିସ୍ତାନ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରାୟ ୨ ଦିନ ଯାତ୍ରା କରିବା ପରେ ସେ ଜୁନ୍ 19ରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ପହଞ୍ଚିବେ।

ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବାବର ଆଜମ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ୫ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳି ଆମେରିକାରେ ଆଉ କିଛି ଦିନ ବିତାଇବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦଳର ଅଭିଜ୍ଞ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଆମିର ସେଠାରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଯାଇ ଡର୍ବିସାୟରରେ ଯିବେ।

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ପାକିସ୍ତାନର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଥିବା ପୂର୍ବତନ ଆଫ୍ରିକୀୟ କ୍ରିକେଟର ଗ୍ୟାରି କିର୍ଷ୍ଟନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ପାକିସ୍ତାନ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେଠାରୁ ସେ ଘରକୁ ଫେରିବେ।

ପାକିସ୍ତାନ ପୂର୍ବରୁ ଗୁରୁ ଗ୍ୟାରି କିର୍ଷ୍ଟନ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୨୦୧୧ରେ ODI ବିଶ୍ୱକପ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାକିସ୍ତାନୀ ଦଳର ସବୁଠୁ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ମନେହୁଏ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.