ଏକାଠି ନାହାନ୍ତି ଦିଲଜିତ୍-ସଂଦୀପ କୌର, ୬ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଅଲଗା

Published By : Prameya-News7 Bureau | April 13, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୩।୦୪: ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ଦିଲଜିତ ଦୋସାଞ୍ଜ । ତାଙ୍କ ଗୀତ ଏବଂ ଦମ୍‌ଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଖୁବ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟ। ସେ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ 'ଅମର ସିଂ ଚମକିଲା'ରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ସାରା ଦୁନିଆକୁ ଜଣା । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

 

ଦିଲଜିତ ସର୍ବଦା ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଗଣମାଧ୍ୟମଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତି । ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ଦିଲଜିତ ବିବାହିତ । ତାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି।  କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏହା ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲା। ଯାହା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଦିଲଜିତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଛନ୍ତି।

 

୨୦୧୭ରେ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ଠାରୁ ଦଲଜିତ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ। ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେମାନେ ଏକାଠି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ସ୍ଥିତିରେ ନଥିଲା। ତଥାପି, ସେ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲାଭ ହେଲା ନାହିଁ । ଏଥିପାଇଁ ଉଭୟ ଛାଡପତ୍ର ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଦିଲଜିତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅ ଆମେରିକାରେ ରୁହନ୍ତି। କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଦିଲଜିତ ପ୍ରେମକୁ ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ କଦାପି କହିବେ ନାହିଁ, କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତି । ଦଲଜିତ କେବେ ବି ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ କିମ୍ଵା ପରିବାର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନାହାନ୍ତି । ଗାୟକ ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତି ।  

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.