ପଡ଼ିଆରେ ଝଗଡ଼ା ଲାଗିଲେ ୨ ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର୍, ହାଇଭୋଲ୍ଟେଜ୍ ଡ୍ରାମାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କଲା ICC

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 17, 2024 IST

NDTV

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବାଂଲାଦେଶ ଏବଂ ନେପାଳ ମଧ୍ୟରେ ଟି-20 ବିଶ୍ୱକପର ୩୭ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରବିବାର ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ଏଠାରେ କମ୍ ସ୍କୋରିଂ ମ୍ୟାଚରେ ବାଂଲାଦେଶ ୨୧ ରନରେ ଜିତିଥିଲା। ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଉଭୟ ଦଳ ବିଜୟ ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ନେପାଳ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ପାଉଡେଲ ଏବଂ ବାଂଲାଦେଶ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ତାନଜିମ ହାସନ ସାକିବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା। 

ଆଇସିସି ଏହାର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ସମୟର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଉଭୟ ଖେଳାଳି ପଡ଼ିଆ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରୋଧିତ ସ୍ୱରରେ ପରସ୍ପର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ତେବେ, ବିବାଦ ଆହୁରି ବଢିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍-ଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟାରମାନେ ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ଏହାର ସମାଧାନ କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ଉଭୟ ଖେଳାଳି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ନେପାଳ ବିପକ୍ଷରେ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀମାନେ ତାନଜିମ୍ ହାସନ୍ ଶାକିବଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ସେ ତାଙ୍କ ଦଳ ପାଇଁ ମୋଟ ୪ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ସର୍ବାଧିକ 4 ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିବାବେଳେ 1.80 ହାରରେ ମାତ୍ର 7 ରନ୍ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବୋଲିଂର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ କୁଶଲ ଭାରତେଲ, ଅନିଲ ଶାହ, କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ପାଉଡେଲ ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ ଜୋରା। ନେପାଳ ବିପକ୍ଷରେ ଦମଦାର ବୋଲିଂ ପାଇଁ ତାନଜିମଙ୍କୁ 'ପ୍ଲେୟାର ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍' କରାଯାଇଥିଲା।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.