ରାହୁଲ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ରିଲେସନଶିପ୍ କନଫର୍ମ କଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧା, ଫଟୋ ସହ କ୍ୟାପସନ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ହେଉଛନ୍ତି ଖୁସି

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 19, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର । ସେ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍‌, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଲାଇମ୍‌ ଲାଇଟ୍‌କୁ ଆସନ୍ତି।  କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ସେ ରାହୁଲ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। ହି ଖବର ମଧ୍ୟରେ କପଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏଥି ସହିତ ନିକଟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ଡେଟିଂ ଗୁଜବକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଛି।

ବାସ୍ତବରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ରାହୁଲଙ୍କ ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ଏହି କପଲ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣରେ ଠିଆ ହୋଇ ସେଲଫି ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି - ତୁମର ହୃଦୟ ରଖ, ମୋ ନିଦକୁ ଫେରାଇ ଦିଅ। ଏହା ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇଶ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିନ୍ଦ ଚୁରାଇ ମେରୀ ଗୀତକୁ ବ୍ୟାଗଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଗୀତ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି ।

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସେମାନଙ୍କ ଡେଟିଂ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ଚାଲିଥିଲା । ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।  ପରେ ଅଧିକ ଗୁଜବ ହେଲା ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେଲଫି ପୋଷ୍ଟରେ ଆର ଅକ୍ଷର ଲକେଟ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ସର୍ବଦା ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.