ଆମେରିକୀୟଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍ କରୁଛନ୍ତି କିଙ୍ଗ କୋହଲି, ଟାଇମ୍ସ ସ୍କୋୟାରରେ ନଜର ଆସିଲେ ବିରାଟ

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 25, 2024 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୬: ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ । ସେ କିଙ୍ଗ କୋହଲି । ବିରାଟ ନାଁରେ ସେ ଫେମସ । ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଅର୍ସ ଅଧିକା । କୋହଲିଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା କେବଳ ଭାରତ ନୁହେଁ ଭାରତ ବାହାରେ ବି ସେ ପପୁଲାର । କୋହଲିଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାିବାରେ ଲାଗିଛି । କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । 

୨୦୨୪ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ମଧ୍ୟରେ ଆମେରିକାର ନ୍ୟୁୟର୍କର ଟାଇମ୍ସ ସ୍କୋୟାରରେ ବିରାଟ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଛନ୍ତି । ବିରାଟ କୋହଲି ଟି ୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ସେତେଟା ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଗତ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛି । 

ବିରାଟ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଆଧାରରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତର ମହାନ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ବିରାଟ କୋହଲି ଟାଇମ୍ସ ସ୍କୋୟାରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବିରାଟ କୋହଲି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ମ୍ୟାଟ୍ରେସ୍ ଉତ୍ପାଦନକାରୀ କମ୍ପାନୀ ଡୁରୋଫ୍ଲେକ୍ସକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିଆସୁଛନ୍ତି । ବିରାଟ ଡୁରୋଫ୍ଲେକ୍ସର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା । 

ନ୍ୟୁୟର୍କର ଟାଇମ୍ସ ସ୍କୋୟାରରେ ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ଦେଖାଯିବା ପରେ ଡୁରୋଫ୍ଲେକ୍ସ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖାଥିଲା, 'କେବଳ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଛି, ଆଇକନିକ୍ ଟାଇମ୍ସ ସ୍କୋୟାରରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବିଶାଳ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି। ବିରାଟଙ୍କର କାମ ପାଇଁ ସେ ଏବେ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ଆମେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଭଲ ନିଦ ଏବଂ ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦେଉଛୁ । 

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ କ୍ରମାଗତ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ବିରାଟଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳକୁ ତୁଳନା କରିଛନ୍ତି । ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏ ହେଉଛନ୍ତି କ୍ରିକେଟର ରାଜା । ଏହି ବିଷୟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିକୃତ ଚେହେରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିମାନେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.