ଅନନ୍ତ-ରାଧିକାଙ୍କ ବିବାହକୁ ସର୍କସ କହିଲେ ଆଲିଆ କଶ୍ୟପ, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ସ୍କ୍ରିନ୍‌ସଟ୍‌

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 11, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୦୭: ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ । ତାଙ୍କ ସାନପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେତାଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତର ସାନ ବୋହୂ ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟ ଅନନ୍ତଙ୍କ ନାମରେ ମେହେନ୍ଦୀ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଉତ୍ସବରେ ବହୁ ବଲିଉଡ ତାରକା ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଜୁଲାଇ ୧୨ ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ବିବାହରେ ଭାରତ ତଥା ବିଦେଶରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ସାମିଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ଝିଅ ଅନନ୍ତ ଏବଂ ରାଧିକାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଏପରି କଥା କହିଥିଲେ । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ବାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । 


ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ଝିଅ ଜଣେ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ । ପ୍ରତିଦିନ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ନିଜ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଆଲିଆ କାଶ୍ୟପ ଅନନ୍ତ-ରାଧିକାଙ୍କ ବିବାହକୁ ସର୍କସ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆସିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଚାଟ୍‌ ସ୍କ୍ରିନସଟ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି- 'ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ବିବାହ ପ୍ରକୃତରେ ବିବାହ ନୁହେଁ। ଏହା ଏକ ସର୍କସରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି । ମୋତେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା କାରଣ ବୋଧହୁଏ ସେମାନେ PR କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମନା କରିଥିଲି। କାରଣ ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ଯେ ମୋର କାହାର ବିବାହ ପାଇଁ ନିଜକୁ ବିକ୍ରୟ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ମୋର ଅଧିକ ସମ୍ମାନ ଅଛି ଯେତେବେଳେ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଥାଏସେମାନେ କଣ କରିବେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ 


ଆଲିଆଙ୍କ ଏହି ସ୍କ୍ରିନସଟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏହି ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ । କହିବାକୁ ଗଲେ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ଝିଅ ଆଲିଆ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ସେନ ଗ୍ରେଗୋଏର ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ବ୍ୟବସାୟୀ। ରକେଟ୍ ପାୱାର୍ ସାଉଣ୍ଡ୍ ନାମକ ଏକ ସଫ୍ଟୱେର୍ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା । ଏକ ଡେଟିଂ ଆପରେ ସେନ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ସେମାନଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଲା ଏବଂ ସେବେ ଠାରୁ ସେମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.