ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ବାହାରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ ! ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୁଲିସ ଓ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 16, 2024 IST

HT

କୋଲକାତା: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର କୋଲକାତାସ୍ଥିତ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ବାହାରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ! ଏଠାରେ ସନ୍ଦେହଜନକ ବସ୍ତୁ ମିଳିଥିଲା। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ବଙ୍ଗଳା ପୋଲିସ ଟିମ୍, ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ସ୍କ୍ୱାଡ୍ ଏବଂ ଡଗ୍ ସ୍କ୍ୱାଡ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ବାହାରେ ଏକ ସନ୍ଦେହଜନକ ଜିନିଷ ମିଳିବା ପରେ ଡଗ୍‌ ସ୍କ୍ୱାଡ୍, ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଏବଂ ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ସ୍କ୍ୱାଡ୍ ଦ୍ୱାରା ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଚାଲିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଫିସ୍ ଭିତରେ ଏବଂ ବାହାରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ୍ ଚାଲିଛି।

ଏହି ସମୟରେ, ବିଜେପି ଆଇଟି ସେଲ ମୁଖ୍ୟ ଅମିତ ମାଲବୀୟ ଏକ୍ସରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ କୋଲକାତାର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ମୁରଲିଧର ଲେନ ବିଜେପିର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ବାହାରେ ଏକ ଦେଶୀ ବୋମା ମିଳିଥିଲା। ମାଲବୀୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିପାଇଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ସିଧାସଳଖ ଦାୟୀ।

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ 2024 ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପରେ ହିଂସା ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ବିଜେପିର ଫ୍ୟାକ୍ଟ ଫାଇଣ୍ଡିଂ କମିଟି ରବିବାର କୋଲକାତାରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହି ସମୟରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବିଜେପି ନେତା ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର କେବଳ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବାକୁ ଅଛି। ଯେତେବେଳେ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୁଏ, ନିର୍ବାଚନ ପରେ କେବଳ ବଙ୍ଗଳାରେ ହିଂସା କାହିଁକି ହୁଏ? ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ହିଂସା ଘଟିଥିଲା।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.