‘Bad News’ରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ ଦେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ତୃପ୍ତି, ଏବେ ବଢାଇଲେ ନିଜର ଫି'

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 11, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୦୭; ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୃପ୍ତି ଡିମ୍ରି । ଆନିମଲ ଫିଲ୍ମ ପରେ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍‌ କରିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କ୍ରସ୍ ପାଲଟି ଯାଇଥିଲେ। ଏବେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟାଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସେ ଖୁବ୍‌ ସନ୍‌ସେସନ୍‌ ପାଲଟିଛନ୍ତି ।  ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କେତେ ଫି ନେବେ।


କହିବାକୁ ଗଲେ ଯେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ଆନିମଲପାଇଁ ତୃପ୍ତି ଡିମ୍ରି ମାତ୍ର ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫି’ ନେଇଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆଣିଥିଲା ଏବଂ ଏବେ ତୃପ୍ତି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଅଫର ପାଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବେ ତାଙ୍କ ଫି ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀତୃପ୍ତି ବ୍ୟାଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୮୦ ଲକ୍ଷରୁ ୧ କୋଟି ମଧ୍ୟରେ ଫି ଆଦାୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିକି କୌଶଲ ସହ ଅନେକ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଗୀତ ଜାନମ୍ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟଙ୍କ ଇଣ୍ଟିମେଣ୍ଟ ସିନ୍‌ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି 

ଜୁଲାଇ ୧୯ରେ ତୃପ୍ତି ଡିମ୍ରିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିବେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତୃପ୍ତି ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭୁଲ ଭୁଲେୟାଁ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ୧ କୋଟି ମଧ୍ୟରେ ଫି ଆଦାୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଚଳିତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର  ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରି। 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.