Deputy CM ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ଛାଡିବେ କି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ? କେବେ କରିବେ ଅପକମିଂ ୩ଟି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 18, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୮।୦୬: ଭେଟେରାନ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତା ପୱନ କଲ୍ୟାଣ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଡେପୁଟି ସିଏମ ପଦବୀରୁ ନିଜର ରାଜନୈତିକ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଡେପୁଟି ସିଏମ୍ ହେବା ପରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ହେଲେ ଉପ-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡିବେ କି ନାହିଁ ତାହା ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି। ତାଙ୍କର କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କ’ଣ ହେବ ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଟିଂ ହୋଇନାହିଁ? ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉସ୍ତାଦ୍ ଗବର ସିଂ, ହରି ହାରା ଭେରା ମଲ୍ଲୁ ଏବଂ ଅଜିଙ୍କ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଡ଼ିକର ସୁଟିଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶେଷ ହୋଇନାହିଁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତା ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି କରିଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଭାଙ୍ଗିବେ ନା ସେ ରାଜନୀତିରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ? ଏହି ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଅପଡେଟ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ରାଜନୀତି ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକାଠି 

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସୁପରଷ୍ଟାର ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ତାଙ୍କ ରାଜନୈତିକ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ଜାରି ରଖିପାରିବେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତା ତିନିଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ସମୟ ମାଗିପାରିବେ ଯାହାର ସୁଟିଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶେଷ ହୋଇନାହିଁ। ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁଇମାସ ସମୟ ନେଇପାରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମାପ୍ତ କରିବେ । 

ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ଡେପୁଟି ସିଏମ୍ ହୋଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ରାଜନୈତିକ ଦାୟିତ୍ବ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିବେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ।  କାରଣ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଫେରିବେ। ଏମିତି ଏକ ଖବର ଅଛି ଯେ ଅଭିନେତା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ ଏ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇପାରନ୍ତି।

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.