ଉନ୍ନାଓରେ ବଡ ଧରଣର ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଡବଲ୍ ଡେକର ବସ୍-ମିଲ୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଧକ୍କାରେ ୧୮ ମୃତ

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 10, 2024 IST

ଉନ୍ନାଓ ୧୦/୦୭: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଉନ୍ନାଓରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା । ୧୮ ମୃତ ୩୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଡବଲ ଡେକର ବସ୍‌ଟି କ୍ଷୀର ବୋଝେଇ ଟ୍ୟାଙ୍କର ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଲକ୍ଷ୍ନୌ- ଆଗ୍ରା ଏକ୍ସପ୍ରେସୱେରେ ଘଟିଛି ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା । ଯାହା ଜଣାପଡିଛି ଦ୍ରୁତ ଗତି ହେତୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବୁଧବାର ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଘଟିଛି ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା । ତେବେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୩୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । 

ସୂଚନା ଥାଉକି, ବୁଧବାର ସକାଳେ ବିହାରର ସୀତାମାରିରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଉଥିବା ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଆହତମାନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଡବଲ୍ ଡେକର ବସ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ମିଲ୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କର ସହ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । 

ଦୁର୍ଘଟଣାର ପ୍ରକୋପ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଥିଲା ଯେ ସେଠାକାର ଲୋକେ ଡରି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଉନ୍ନାଓର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । CO ବଙ୍ଗରମାଉ ଅରବିନ୍ଦ ଚ aur ରାସିଆଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପୋଲିସ ସେଠାରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.