AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଘୋଷାଡି ନେଇ ମାରିଲା ଦନ୍ତା, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଭୟଭୀତ

5/03/2020 at 9:08 AM

ଆଠମଲ୍ଲିିକ ୫।୩: ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘୋଷାଡି ଆଣି ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା । ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା ଆଠମଲ୍ଲିକ ବନଖଣ୍ଡ କମରେଇ ଗ୍ରାମରେ ଆଜି ଭୋର ୪ଟା ସମୟରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଘରେ ଶୋଇଥିବା ଦେବକୀ ବେହେରା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକ ଦନ୍ତା ହାତୀ ଘରୁ ଘୋଷାଡି ଆଣି ମାରିଦେଇଥିବା ଗ୍ରାମବାସୀ କହିଛନ୍ତି ।

କିଛି ମାସ ତଳେ ଗୁଡିଲରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦନ୍ତା ହାତୀ  ୩ଜଣଙ୍କୁ ମାରି ସାରିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଗତକାଲି ରାତିରୁ ହାତୀଟି ପୁଣି ଏହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଆସିଛି । ହାତୀଟି କାଲି ରାତିରେ କେବଳ ମଣିଷ ମାରି ନାହିଁ ଗାଁର ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଘରକୁ ମଧ୍ୟ ପଶି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଗାଁ ଓ ଅନ୍ୟ ଗାଁ ଗୁଡିକରେ କୋକୁଆ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ଯାଇଚଛି।

ହାତୀ ଉପଦ୍ରବକୁ ନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀ ରାସ୍ତା ରୋକ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହଣ୍ଡପା ରେଞ୍ଜର ପହଞ୍ଚି ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆଠମଲ୍ଲିକ ଡିଏଫଓ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ନଥିବାରୁ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts