Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ମାଣ୍ଡସ୍’ ପ୍ରଭାବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୟାଗଡ: ଫତେଗଡ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ଧରାପଡିଲେ ଦୁଇ ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିମାଣ୍ଡର ୬ ଦିନ ପରେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାଁନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା, ପଚାରି ପଚାରି ହାଲିଆ ଇଡି
  • ||

ଚଞ୍ଚକତା କରି ଲୁଟିଲେ ଜମାକାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କା, ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟର ଗିରଫ  

28/10/2022 at 9:54 PM

ଉଦଳା: ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟରଙ୍କ ଠାଣିକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ପୁରା ବଡି ବିଲଡର। ହେଲେ ବାବୁ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର କରିଥିବା ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟର। ଆଉ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟର ଜଣକ ୨୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ହେରଫେର କରିଥିବା ଖୋଦ ବିଭାଗୀୟ ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଆଣିଛନ୍ତି ସାଙ୍ଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ।  ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟର ଏବେ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ।

ଏ ବାବୁ ହେଉଛନ୍ତି ଉଦଳା ଥାନା ପାଟପୁର ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସର ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟର ଜ୍ୟୋତି ଶଙ୍କର ସାହୁ। ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟର ଜଣକ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସରେ ୨୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ହେରଫେର କରିଥିବା ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ ମୁଖ୍ୟ ଶାଖା ଅଧିକାରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଯାହାକି ଆଜି ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟର ଜ୍ୟୋତିଶଙ୍କରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ଏବଂ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଗତକାଲି ଉଦଳା ଥାନା ଅଧିନ ଆଠପଡା ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସର ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟର ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କା ଆତ୍ମସାତ କରିଥିବା ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଟକ ରଖିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ପୁଣି ଜଣେ ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟରଙ୍କ ନାମରେ ସାଙ୍ଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ।

ଯାହା ଫଳରେ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସରେ ଟଙ୍କା ରଖୁଥିବା ହିତାଧିକାରୀ ଏବେ ଦ୍ଵନ୍ଦରେ। ସେପଟେ ଆଜି ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ପୋଷ୍ଟ ମାଷ୍ଟର ଜ୍ୟୋତିଶଙ୍କର ଏତେ ଟଙ୍କା କଲେ କଣ ଏବଂ କିଭଳି ହେରଫେର କରିଲେ ତାହାର ଖୋଳତାଡ଼ କରୁଛି ପୋଲିସ।

   Related Posts