AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆପ୍‌ କି ବିଏସପିରେ ଯୋଗ ଦେବେନି ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଜେନା: କହିଲେ ‘ଲଢିବିନି ମଧ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ’

27/01/2019 at 2:10 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୭|୧: ଆପ୍‌ ଏବଂ  ବିଏସ୍‌ପିରେ ଯୋଗ ଦେବା ଚର୍ଚ୍ଚା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କଲେ  କଂଗ୍ରେସରୁ ବହିଷ୍କୃତ ନେତା ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଜେନା ।ସେ କୌଣସି ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେବାର ନାହିଁ କିମ୍ବା ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ନାହିଁ ଓ ସାଧାରଣ ନାଗରିକ ପରି ରହିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ତେବେଯେଉଁମାନେ ସାମାଜିକ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଲଢିବେ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ  ବୋଲି ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଆଜି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । କଂଗ୍ରେସରୁ ଏକ ସାଂଗେ ବହିଷ୍କୃତ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ କୋରାପୁଟ ବିଧାୟକ କୃଷ୍ଣ ସଗରିଆ ବିଏସପିରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଉଥିବା କହିବାପରେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ବିଏସପିରେ ଯୋଗ ଦେବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା । ଏଥି ସହିତ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ କୃଷ୍ଣ ପରିଚାଳିତ ହେଉଥିଲେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ଯୋଗୁଁ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ।

ସାମାଜିକ ନ୍ୟାୟ ଅଭିଯାନ ପକ୍ଷରୁ ୩୧ରେ ହେଉଥିବା ସମାବେଶରେ ଶ୍ରାକାନ୍ତ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମାବେଶରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଆପ ନେତା ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିୱାଲ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେବେ । ତେଣୁ କାଳେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଆପ ମୁହାଁ କି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା । ତେବେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ,  ଦଳିତଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଆଲୋଚନା ହେଉଥିବାରୁ ସେ ଏହି ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେବେ । ଆପ୍‌ ସହିତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ।

   Related Posts