scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସାଉଥ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଯୋଜକ କେ.ମୁରଲୀଧରନ୍‌ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ଛାୟା

2/12/2022 at 10:40 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୨।୧୧: ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ମାତା କେ ମୁରଲିଧରନଙ୍କ ପରଲୋକ। ତାମିଲନାଡୁର କୁମ୍ଭକୋଣମରେ ଥିବା ବାସଭବନରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମୂରଲୀଧରନ୍ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବତନ ତାମିଲ ପ୍ରଡ୍ୟୁସରର୍ସ କାଉନସିଲ୍‌ର ସଭାପତି ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ସ୍ୱର୍ଗତ ଭି.ସ୍ଵାମୀନାଥନ୍ ଏବଂ ଜି ଭେନୁଗୋପାଲଙ୍କ ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ସେ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମେକର୍ସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲ। ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଆମ୍ବେ ଶିବମ୍, ପୁଧୁପେଟ୍ଟଇ ଏବଂ ବାଗବତୀ ଭଳି ଅନେକ ପ୍ରମୁଖ ହିଟ୍ କରିଥିଲେ।

ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର କମଲ ହାସନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେ ମୁରଲୀଧରନଙ୍କୁ ହୃଦୟରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ  କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାମିଲରେ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା କେ ମୁରଲିଧରନ୍ ଯିଏ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ, ସେ ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି। ପ୍ରିୟ ଶିବ, ମୋର ସେହି ଦିନଗୁଡିକ ମନେ ଅଛି। ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି।” ଅଭିନେତା-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମନୋବଲା ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର LMM ମୁର୍ଲି ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି … RIP।

ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ତାମିଲ ସିନେମାର କିଛି ବଡ ତାରକାଙ୍କ ସହିତ କମର୍ସିଆଲ ରୂପରେ ସଫଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି। କେ ମୁରଲୀଧରନ୍ କମଲ ହାସନ (ଆମ୍ବେ ଶିବମ୍), ବିଜୟକାନ୍ତ (ଉଲାଭାଥୁରାଇ), କାର୍ତ୍ତିକ (ଗୋକୁଲାଥିଲ ସେଥାଇ), ଅଜିତ (ଉନାଇ ଥିଡି), ବିଜୟ (ପ୍ରିୟାମୁଦାନ), ଧନୁଷ (ପୁଦୁପେଟ୍ଟଇ) ଭଳି ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଶେଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା ଜୟମ ରବି, ତ୍ରିଶା ଏବଂ ଅଞ୍ଜଲିଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସକଲକଲା ବଲବନ୍ । ଏହା ୨୦୧୫ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​।

   Related Posts