scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଏମ୍‌ଡିଏମ୍‌କୁ ନେଇ ସ୍କୁଲ ହତାରେ ଏସଏଚଜି ଟଣା ଓଟରା ଓ ବାଡ଼ା ବାଡ଼ି: ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

29/06/2022 at 3:38 PM

ଭଦ୍ରକ ୨୯/୦୬: ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ରନ୍ଧାକୁ ନେଇ ଏସଏଚଜି ଗୋଷ୍ଠୀର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟଣା ଓଟରା ଓ ଭିଡାଭିଡ଼ି । ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ । ଏମିତି କି ମଧ୍ୟାନ ଭୋଜନ ବଦଳ ରେ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ବିସ୍କୁଟ ଖାଇ ଫେରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ସ୍କୁଲ ହତାରେ ମାରପିଟ୍ ବେଳର ଦୃଶ୍ୟ ବେଶ ରୋମାଞ୍ଚକର ଥିଲା ।

ସ୍ୱୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀର ମହିଳାମାନେ ନିଜ ନିଜ ଭିତରେ ମାରପିଟ୍ କରିବା ସହିତ ଟଣା ଓଟରା ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏମିତି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ତାଳପଦା ନୋଡାଲ ସ୍କୁଲରେ । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ସ୍କୁଲରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଏସଏଚଜି ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ମାଡ଼ପିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ଯାଇଥିଲା ।

ସ୍କୁଲ ହତାରେ ମାଡ଼ପିଟ ବେଳର ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ବିଭିନ୍ନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଫଳରେ ପିଲାମାନେ ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପକେଟ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ବିସ୍କୁଟ ଖାଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କ ତରଫରୁ ଧାମନଗର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଏତଲା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପରେ ସମାଧାନ ହୋଇଥିବା ଖବର ମିଳିଛି ।

କିନ୍ତୁ ସ୍କୁଲ ହତା ରେ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ସମ୍ମୁଖ ରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଟଣାଓଟରା ଓ ମାଡ଼ପିଟ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି । କିନ୍ତୁ ଘଟଣା କୁ ନେଇ ମହିଳା ସ୍ୱୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀ କିମ୍ବା ବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳି ପାରିନାହିଁ ।

   Related Posts