scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମାଆଙ୍କ ସହ ତୁନିଶାଙ୍କର ଭଲ ନଥିଲା ସମ୍ପର୍କ, ଦାବି କଲେ ଶିଜାନଙ୍କ ଓକିଲ

2/01/2023 at 1:16 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୨।୦୧: ଟେଲି ପରଦାର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୁନିଶା ଶର୍ମା । ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ଲଗାତାର ଭାବରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।  ନିକଟରେ ତୁନିଶାଙ୍କ ମା ବନିତା ଶର୍ମା ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିନେତା ଶିଜାନ ମହମ୍ମଦ ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ସେପଟେ ସୋମବାର ଦିନ ଶିଜାନ ଖାନଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଓକିଲଙ୍କ ତରଫରୁ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ତୁନିଶାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଝିଅର ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

୨ ଡିସେମ୍ବରରେ ଶିଜାନ ଖାନଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତି ଆୟୋଜିତ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଓକିଲ  ଶୈଲେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ରା ଏକ ବଡ଼ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। କରିଛନ୍ତି- ‘ତାଙ୍କ ମା ସହିତ ତୁନିଶାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନଥିଲା। ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତୁନିଶା ବହୁତ ଡିପ୍ରେସନରେ ଜୀବନଯାପନ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିଲେ। ତୁନିଶା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମା ସଞ୍ଜୀବ କୌଶଲ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି।  ଯାହାକୁ ତୁନିଶା ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ଜଣେ ଅଜଣା ପୁରୁଷ ସହିତ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଖବର ତୁନିଶାଙ୍କ ଡିପ୍ରେସନ ବଢାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ୧୫ ମିନିଟ ପୂର୍ବରୁ, ତୁନିଶାଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଶିଜାନଙ୍କ ସହିତ ନୁହେଁ ବରଂ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ହୋଇଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଶିଜାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ତଥା ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଫଲକ ନାଜ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts