scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଫିଲ୍ମ ପ୍ରମୋଶନରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଦକୁ କିସ୍‌ କଲେ ରାମ ଗୋପାଲ ବର୍ମା, ଭିଡିଓ

8/12/2022 at 9:26 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୮।୧୨: ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମଗୋପାଲ ବର୍ମା। ଏକ ସମୟ ଥିଲା ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରୁଥିଲେ। ହେଲେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ହେବ ତାଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ଆସୁ ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ କମ୍ ବିବାଦ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି। ଅନେକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତେଲୁଗୁ ସିନେମାରେ ସୀମିତ ରହିଛନ୍ତି।ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଡେଞ୍ଜରସ୍‌ । ଯାହାର ସେ ଖୁବ୍‌ ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରମୋଶନ କରାଯାଉଛି।

କିନ୍ତୁ, ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ସମୟରେ ଏମିତି କିଛି କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଈଁ ସେ ଟ୍ରୋଲର୍ସଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମାଙ୍କ ଏହ ଢଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଅନେକେ ୟୁଜର୍ସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରକୃତରେ ରାମ ଗୋପାଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଶୁ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ସହ  ଟ୍ଵିଟରରେ ଏକ ଫଟୋ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ବେଳେ କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ ଲେଖିଥିଲେ ‘ଅଧିକ ଅପେକ୍ଷା କର’ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଆଶୁ ରେଡ୍ଡୀ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେୟାର କରିବା ମାତ୍ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯାହାକୁ ନେଇ ନା ନା କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ।  ଏହାର କାରଣ ଥିଲା ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଦରେ ବସିଥିଲେ ।

ହଁ, ଏହି ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକରେ ରାମ ଗୋପାଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଶୁ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ପାଦରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଦ ଚୁମ୍ବନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୮୦୦ ହଜାରରୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି।

   Related Posts