Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଫେସବୁକରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମକରିଥିଲେ ସବଇନିସପେକ୍ଟର, ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତିଦେଇ କଲେ ଯୌନଶୋଷଣ

24/01/2019 at 9:03 PM

ପରତାପୁର ୨୪/୧- ଫେସବୁକରେ ହେଲା ପ୍ରେମ । ତାପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି । ବିବାହ ନକରି  ପ୍ରେମର ବାହାନାରେ ଯୌନଶୋଷଣ କରିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଜଣେ ଯୁବତୀ, ତାହାପୁଣି ଜଣେ ସବଇନସପେକ୍ଟରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ମେରଠ ପରତାପୁର ଅଂଚଳରେ । ମେରଠର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସବଇନସପେକ୍ଟର ଫେସବୁକରେ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଜଣକ ସବଇନିସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା ପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ବି ଦେଇଥିଲେ । ବିବାହର କଥା କହି ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଯୌନଶୋଷଣ କରୁଥିବା କଥା ଯୁବତୀ ଥାନାରେ ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଆଲିଗଡ଼ ଜମ୍ବାଥାନାର ଜଣେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି । ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମଜାଲରେ ଫସାଇବାପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁରା ଅଂଚଳକୁ ନେଇ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରୀଯାପନ କରିଥିଲେ । ହୋଟେଲରେ ରହିବାବେଳେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀର ପରିଚୟ ଦେଇ ରହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ ନ କଲେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବେନି ବୋଲି ମନା କରିଥିଲେ ।

ତା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଯୌନଶୋଷଣ କରୁଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ଯୁବତୀ । ଯୁବତୀ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିଲାବେଳେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ବାହାନା ଦେଖାଇ ଖସିଯାଉଥିଲେ । ଏମିତିକି ପୋଲିସ ନାଁରେ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ । ଅନ୍ୟଆଡ଼େ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମନ ବଳାଉଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯୁବତୀ । ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ନ କରି ମାସକୁ ୩୦ ହଜାର ଟଂକା ଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତା ।

   Related Posts