scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗୁରୁ-ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ମୀନ ରାଶିରେ କରିବେ ପ୍ରବେଶ, ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ହେବ ଧନ ଲାଭ

22/01/2024 at 1:45 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୨।୦୧: ଦୈତ୍ଵର ଗୁରୁ ଏବଂ ଧନ-ବୈଭବର ଦାତା ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ କୁହାଯାଏ । ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ପରେ ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ।  କହିବାକୁ ଗଲେ ଧନ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଶୁକ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ଧନୁ ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥିତ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ମାସରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଫେବୃଆରୀରେ, ଏହା ମକର ରାଶିରେ ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଏହା ମୀନ ମଧ୍ୟରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ରାଶି ଚିହ୍ନ ହେଉଛି ମୀନ ଏବଂ ଏହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ।

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶୁକ୍ର ମୀନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତ ୧୨ ଟି ରାଶି ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, ଆକର୍ଷଣୀୟତା, ଉଚ୍ଚ ଜ୍ଞାନ, ବୁଦ୍ଧି, ବିବାହରେ ସଫଳତା, ଧନ, ସମ୍ପର୍କ ତଥା ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶୁକ୍ର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ । କାରଣ ଶୁକ୍ର ମିଥୁନର ଦଶମ ଭାବରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ। ଏହି ମଧ୍ୟରେ, ବ୍ୟକ୍ତି ଧନ ସହିତ ପାରିବାରିକ ଦୁଃଖରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ବ୍ୟକ୍ତି ବାସ୍ତୁଗତ ସୁଖ ପାଇବ । ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣି ପାରନ୍ତି। ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନରୁ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରିବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୁଖ ରହିବ । ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ବୈଦିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମୀନରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ। କାରଣ ଶୁକ୍ରଙ୍କୁ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ରଖାଯିବ। ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି- ଶୁକ୍ରଙ୍କୁ କର୍କଟ ରାଶିର ନବମ ଘରେ ରଖାଯିବ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ ସୁବିଧା ପାଇବେ । ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଗମନାଗମନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ । ଆପଣ ହଠାତ୍ ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି ।

   Related Posts