scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଏସିଆ କପ୍ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବଡ ଝଟକା ! ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ନପାରନ୍ତି ସାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦି

14/08/2022 at 8:12 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୪|୦୮: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭାରତ ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବ । କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନଜର ରହିଛି ଏସିଆ କପ୍ ଉପରେ । ଭାରତ ଅଗଷ୍ଟ ୨୮ ତାରିଖରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ । ତାହା ପୁଣି ପାକିସ୍ତାନ ସହ । ଦଳ ଏଥିପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛି । କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଏହି ମହା ମୁକାବିଲା ପୂର୍ବରୁ ବଡ ଝଟକା ଲାଗିପାରେ । ପାକିସ୍ତାନୀ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ସାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦି ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ନପାରନ୍ତି ।

ସାହିନଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆଘତ ଲାଗିଥିଲା । ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଖେଳିବା ନେଇ ଅନିଶ୍ଚିତତା  ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ସେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିପାରି ନଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ନେଦରଲାଣ୍ଡ୍ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜରେ ବିଶ୍ରାମ ଦେଇଛି ।

ପାକ୍ ଅଧିନାୟକ ବାବର୍ ଆଜମ ସାହିନଙ୍କ ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସାହିନ ନେଦରଲାଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରିବେ । ଏହାଦ୍ୱାରା ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନଜରରେ ରହିପାରିବେ । ଯଦି ସେ ଫିଟ୍ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ନେଦରଲାଣ୍ଡ୍ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବେ ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ସାହିନଙ୍କୁ ନେଇ ଲମ୍ବା ପ୍ଲାନ୍ ରଖିଛନ୍ତି । ଆଗକୁ ଏସିଆ କପ୍ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ ରହିଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସାହିନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱର ଦମଦାର ବୋଲରଙ୍କ ଭିତରେ ସ୍ଥାନ ମିଳିଛି । ସେ ଏସିଆ କପରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାକ୍ ଫୁଟରେ ରହିପାରେ ।

   Related Posts