suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ସପ୍ତାହ ହେବ ନିଖୋଜ ଥିଲେ ମହିଳା, ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ

23/08/2022 at 10:08 PM

ଉଦଳା, ୨୩/୦୮: ଏକ ସପ୍ତାହ ହେବ ନିଖୋଜ ଥିଲେ । ହେଲେ ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ । ଆଉ ମିଳିଥିବା ମୃତଦେହ ଦେଖି ଉଠିଛି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ? କାରଣ ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀର ପୁରା ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଶରତ ଥାନା ଗୁଣ୍ଡରୀସାହି ଗ୍ରାମରେ । ଗ୍ରାମ ନିକଟସ୍ଥ ସଦୁରସାହି ଦୋ ମୁହାଣୀ ନାଳ ନିକଟରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ଗୁଣ୍ଡରୀସାହି ଗ୍ରାମର ମୋଖି ସିଂଙ୍କ ମୃତଦେହ । ଗତ ୧୬ ତାରିଖ ଠାରୁ ମୋଖି ସିଂ ନିଖୋଜ ଥିବା ବେଳେ ଏ ନେଇ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଶରତ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଆଜି ସ୍ଥାନୀୟ ଦୋମୁହାଣୀ ନାଳ ନିକଟରେ ଏକ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ମୋଖି ସିଂଙ୍କର ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା । ପରେ ପୋଲିସ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଛେଦ ନିମନ୍ତେ ପଠାଇଛି । ତେବେ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କଥା ମୃତଦେହର କେବଳ ଦୁଇ ହାତ, ଗୋଡ଼ ଏବଂ ମୁଣ୍ଡ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଶରୀରର ଅନ୍ୟ ଅଂଶ ମିଳିନାହିଁ । ଯେଉଁଥିରୁ ଏହା ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ମୃତ ଶରୀରର ଅନ୍ୟ ଅଂଶ ଗଲା କୁଆଡେ ? ମୋଖିଙ୍କ ମୃତଦେହ ନାଳ ନିକଟକୁ ଆସିଲା କିପରି ? ତାଙ୍କୁ କେହି ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରି ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇ ନାହିଁ ତ ? ତାହା ଏବେ ବି ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ରହିଛି ।

   Related Posts