ମାତୃ ଦିବସରେ Zomato, Swiggyରେ ନୂଆ ରେକର୍ଡ, ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ' ଠାରୁ ବି ହୋଇଛି ଅଧିକ ଅର୍ଡର

Published By : Prameya-News7 Bureau | May 14, 2024 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪।୦୫: ରବିବାର ଦିନ, ଦେଶର ଲୋକମାନେ ମାତୃ ଦିବସକୁ ବଡ଼ ଧୁମ୍‌ ଧାମରେ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଏହାକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବା ପାଇଁ, ଲୋକମାନେ ଅନଲାଇନ୍ ଫୁଡ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସ୍ଵିଗି ଏବଂ ଜୋମାଟୋରୁ ବହୁତ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ । ପ୍ରକାଶିତ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ମାତୃ ଦିବସରେ ଲୋକମାନେ ନୂଆ ବର୍ଷ ଏବଂ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ’ର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ଜୋମାଟୋ କୋ-ଓନର ତଥା ସିଇଓ ଦୀପିନ୍ଦର ଗୋଏଲ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଥିବା ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଫିଙ୍ଗର୍ସ କ୍ରଶଡ୍‌ ଆଜି ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସେବା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ.. ଯେପରି ଆମେ ଆମ ମାତାଙ୍କର ସେବା କରିଥିଲୁ ।

ଜୋମାଟୋର ବ୍ଲିଙ୍କିଟ୍ ଏବଂ ସ୍ଵିଗି ଇନଷ୍ଟାମାର୍ଟରେ ଚକୋଲେଟ୍, ଗୋଲାପ ଏବଂ ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ୍ ପରି ଆଇଟମ୍ ଗୁଡିକ ସର୍ବାଧିକ ଅର୍ଡର ହୋଇଥିଲା। ମାତୃ ଦିବସ ପାଇଁ ଆମେ ଆମର ବିକ୍ରେତାମାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ଏବଂ ବ୍ଲିଙ୍କିଟ୍ ଉପରେ ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ୍ ପାଇବାରେ ଆନନ୍ଦିତ ବୋଲି ବ୍ଲିଙ୍କିଟ୍ ସିଇଓ ଆଲବିନ୍ଦର ଧିନ୍ଦସା ରବିବାର ଦିନ ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ ବିକ୍ରିରେ ରେକର୍ଡ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ବ୍ଲିଙ୍କିଟ୍ ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍, ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଅତର ବିକ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ କରିଛି । 

ଏଥି ସହିତ ଅନଲାଇନ୍ ଫୁଡ୍‌ ଡେଲିଭରି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସ୍ଵିଗି ଇନଷ୍ଟାମାର୍ଟର ସିଇଓ ଫାନି କିଶାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଭିନ୍ନ ସହରରେ ଆଜି ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅର୍ଡର ଭିନ୍ନ ଅଟେ। ବାଙ୍ଗାଲୋର ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ଗୋଲାପ ସବୁଠୁ ପସନ୍ଦ ଥିଲାବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀ ଚକୋଲେଟ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲା। ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଉଦ୍ଭିଦ ବାଛିଥିଲା, ଚେନ୍ନାଇ କେକ୍ ଅର୍ଡର କରିଥିଲା ଏବଂ କୋଲକାତା ଅତର । ଏହି ସବୁ ଅର୍ଡରକୁ ଦେଖିଲେ, ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଆଜି ଆମର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ଅର୍ଡର ହାସଲ କରିବାକୁ @swiggyinstamart ଟ୍ରାକରେ ଅଛି; ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ନୂଆ ବର୍ଷ ନୁହେଁ ଭି-ଡେ ଏବଂ ହୋଲି ଭଳି ଦିନ ମଧ୍ୟ ଏହି ବର୍ଷ ପଛରେ ରହିଯାଇଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.