oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ଜାହାଙ୍ଗୀରପୁର ହିଂସା ଘଟଣାରେ ବଡ ଖୁଲାସା : ଦୋକାନରୁ ଟଙ୍କା ଓ ଟ୍ରକ୍‌ରୁ ରାସନ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ଉପଦ୍ରବକାରୀ, ଭୟରେ ୪୦ମିନିଟ୍‌ ଦୋକାନରେ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲେ ଦୋକାନୀ

18/04/2022 at 11:38 AM

ଜାହାଙ୍ଗୀରପୁର ୧୮।୪: ହନୁମାନ ଜୟନ୍ତୀରେ ଜାହାଙ୍ଗୀରପୁରରେ ହୋଇଥିବା ହିଂସା ବେଳେ ଉପଦ୍ରବକାରୀମାନେ କିଛି ଘଣ୍ଟା ଧରି ଉପଦ୍ରବ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ଯାହବାହାନ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ସହ ସ୍କୁଟିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ । ଉପଦ୍ରବକାରୀମାନେ ଟ୍ରକରୁ ରାସନ ସହ କେତେକ ଦୋକାନରୁ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ । ସେମାନେ ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍ ଗାଡିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ରାସ୍ତାଘାଟରେ ପଥର ଫିଙ୍ଗା ଚାଲିଥିଲା ।

ଅଫିସରୁ ଏବଂ ଜରୁରୀ କାମରେ ଯାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାନଥିଲା ଯେ, ହିଂସା ପରେ ମାହୋଲ କେମିତି ରହିବ । ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ ଦିଲ୍ଲୀର ଜାହାଙ୍ଗୀରପୁର ଅଞ୍ଚଳ ହିଂସାକାଣ୍ଡରେ ଜଳୁଥିଲା ।ଦୁଇ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପଥର ଫିଙ୍ଗା ଜାରି ରହିଥିଲା ।

ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଉପଦ୍ରବକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅଧିକ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା । ଦୋକାନରୁ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେବା ପରେ ଜଣେ ଦୋକାନୀ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ପ୍ରାୟ ୪୦ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୋକାନ ଭିତରେ ବନ୍ଦ ହୋଇ ରହିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଉପଦ୍ରବକାରୀ ଦୋକାନ ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ରାସନ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକରୁ ଗହମ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ।

ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୬ଟା ବେଳେ ପଥରଫିଙ୍ଗା ସହ ଉପଦ୍ରବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଚାକିରୀଆ ଲୋକ ଅଫିସ୍‌ରୁ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ କିଛି ଲୋକ ନିଜ ଘର ବାହାରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ରହିଯାଇଥିଲେ । ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଥିବାବେଳେ କିଛି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts