scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ବିବେକ ତିୱାରୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା : ମାୟାବତୀ କହିଲେ” ମୁଁ ଯଦି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେଇଥାନ୍ତି ତା’ହେଲେ…..

1/10/2018 at 6:49 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୧/୧୦ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଏପଲ କମ୍ପାନୀର ସେଲସ ମ୍ୟାନେଜର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟିର ନେତ୍ରୀ ତଥା ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମାୟାବତୀ | ମାୟାବତୀ ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଆଜି ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଥମେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇଥାନ୍ତି ଓ ପରେ ବିବେକ ତିୱାରୀଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟାଇଥାନ୍ତି | ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଯେମିତି କରୁଛନ୍ତି ସେମିତି କେବେ କରିନଥାନ୍ତି | ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ସରକାର ଅମଳରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ବ୍ରାହ୍ମଣଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଷଣ ହେବା ସହ ହତ୍ୟା ଘଟଣା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ବୋଲି ମାୟାବତୀ କହିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୃତ ସେଲ୍ସ ମ୍ୟାନେଜର ବିବେକ ତିୱାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପରିବାର ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସରକାରୀ ବାସଭବନରେ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି | ସାକ୍ଷାତ ପରେ ମୃତ ବିବେକଙ୍କ ବିଧବା ପତ୍ନୀ କଳ୍ପନା ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଦୁଃଖ ଗଭୀରତାର ସହ ଶୁଣି ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି | ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବରୁ ଆସ୍ଥା ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ପରେ ସେ ଆସ୍ଥା ଆହୁରି ବଢିଯାଇଛି |

   Related Posts