ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ଗର୍ଭବତୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ବସିବାକୁ ଜାଗା ମିଳିଲାନି କିନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ କଣ କଲେ ସ୍ବାମୀ.. ଭାଇରାଲ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ

8/12/2019 at 10:25 AM

ବେଜିଂ୦୮।୧୨: ମେଡିକାଲକୁ ଚେକଅପ ପାଇଁ ଆସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବସିବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ନମିଳିବାରୁ ବହୁସମୟ ଧରି ଛିଡା ହୋଇରହିଥିଲେ । ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବହୁସମୟ ଧରି ଛିଡା ହେବା ଦେଖି ସ୍ବାମୀ ଜଣଙ୍କ ଭୂମିରେ ବସିଯାଇଥିଲେ , ପରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନିଜ ପିଠିରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସାଇବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମେଡିକାଲରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଜ ପିଠିରେ ସ୍ବାମୀ ବସାଇବାର ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।  

 ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଚୀନର ହେଙ୍ଗାଗ ସହରର ଏକ ମେଡିକାଲରେ ଚେକଅପ କରିବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ନମିଳିବାରୁ ବହୁ ସମୟ ଧରି ଛିଡା ହୋଇ ରହିଥିଲେ । ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଛିଡାହେବାର ଦେଖି ସ୍ବାମୀ ନିଜେ ଭୂମିରେ ବସିଥିଲେ, ପରେ ସେ ଛଡା ହୋଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନିଜ ପିଠି ଉପରେ ବସିବାକୁ କହିଥିଲେ । ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପିଠିରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବସିବାର ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହେଙ୍ଗାଗ ସହରର ପୋଲିସ ନିଜ ଅଧିକାରୀକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସାତ ଦିନରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୭୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି। ଭିଡିଓଟି କେଉଁ ମେଡିକାଲର ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇାନାହିଁ । ୟୁଜର୍ସମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପିଠିରେ ବସାଇଥିବା ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସାରେ କରୁଛନ୍ତି ।  

ପୋଲିସ କହିବାନୁଯାୟୀ,  ମହିଳା ସହାୟତା ରୁମରେ ଥିଲେ , ରୁମ୍‌ରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ବେଞ୍ଚରେ ପୂର୍ବରୁ ଲୋକମାନେ ବସିରହିଥିଲେ , ହେଲେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ମହିଳାଙ୍କୁ ବସିବାକୁ ସ୍ଥାନ ଦେଇନଥିଲେ । ସେହିସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଭୂମିରେ ବସିଯାଇ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପୀଠି ଉପରେ ବସାଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ସ୍ବାମୀ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପାଣି ପିଇବାକୁ ବୋତଲ ଦେଇଥିଲେ, ବହୁ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିବା କାରଣରୁ ମହିଳାଜଣଙ୍କୁ ଶୋଷ ଲାଗୁଥିଲା ।  

   Related Posts