scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଯୁବକଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ପରକୀୟାପ୍ରିତୀ, ପ୍ରେମିକକୁ ଅନ୍ଧ କରିଦେଲେ ପ୍ରେମିକା

30/11/2023 at 11:52 AM

ଓ୍ୱାଶିଂଟନ ୩୦/୧୧: ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ପରକୀୟା ପ୍ରିତୀ । ପ୍ରେମିକର ଆଖି ଫୁଟାଇଦେଲା ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମିକା । ଘଟଣା ଘଟିଛି ଆମେରିକାର ଫ୍ଲୋରିଡାରେ । ଏଠାରେ ୪୪ ବର୍ଷୀୟା ଜଣେ ମହିଳା ପ୍ରେମିକର ଆଖିରେ ଫୁଟାଇଦେଇଛି ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ । ତା ପୁଣି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅନାଇବାରୁ । ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରେମିକ ଜଣଙ୍କ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅନାଇବାରୁ ।

ଏମିତିକି କୁକୁରକୁ ଦିଆଯାଉଥିବା ରାବିସ୍ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ନେଇ ପ୍ରେମିକର ଆଖି ଫୁଟାଇଥିଦେଇଥିଲେ । ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏତେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଝିଅଙ୍କୁ ଅନାଉଥିଲେ । ଗତ ଶନିବାର ନଭେମ୍ୱର ୨୬ର ଘଟଣା, ସେଦିନ ପ୍ରେମିକ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ସେଥିରେ ଝିଅଟି ପ୍ରେମିକ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ।

ପ୍ରେମିକ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ଅଭିଯୋଗରେ ସାନ୍ଦ୍ରା ଜିମେନେଜ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଫ୍ଲୋରିଡା ପୋଲିସ । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଆଖିରେ କଣା ହୋଇଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଛି । ଶନିବାର ଦିନ ମିଆମି-ଡେଡ କାଉଣ୍ଟିରେ ଥିବା ଏକ ଘରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଠ ବର୍ଷ ଧରି ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ ।

ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କରିଥିଲା ଆକ୍ରମଣ:
ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ ପୀଡିତ ପ୍ରେମିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜିମେନେଜ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଥର ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦ୍ୱାରା ଆଖିକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ପରେ ସେ ସୋଫା ଉପରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଆକ୍ରମଣ ପରେ ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ଆଖିରେ ବଡ ଗାତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପରେ ପ୍ରେମିକ ଜଣଙ୍କ ଉପାୟ ନପାଇ ୯୧୧ ଡାଏଲ୍ କରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଘର ବାହାରେ ଏକ

କାରରେ ଶୋଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ:
ସେପଟେ ଧରାପଡିବା ପରେ ଜିମେନେଜ ତାଙ୍କ ଅପରାଧକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିନାହାଁନ୍ତି । ବରଂ ଓଲଟା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଆଘାତ ଆତ୍ମଘାତୀ । ପୋଲିସର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ମିଆଁମାର ଟର୍ନର ଗିଲଫୋର୍ଡ ନାଇଟ୍ ସଂଶୋଧନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ରଖାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ଉପରେ ୭.୫୦୦ ଡଲାର ଜୋରିମାନା ମଧ୍ୟ ଲଗାଯାଇଛି।

   Related Posts