scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରାସ୍ତା ଖରାପ ହେତୁ ଗାଁକୁ ପହଞ୍ଚିଲାନି ସ୍ୱର୍ଗରଥ ଗାଡ଼ି, ୫ କିମି କାନ୍ଧରେ ବୁହାହେଲା ମୃତଦେହ

24/10/2022 at 11:55 AM

ମୋହନା ୨୪/୧୦: ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ଉନ୍ନତୀ ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ କେତେ କଣ ଯୋଜନା । ହେଲେ ସମସ୍ତ ସରକାରୀ ଯୋଜନା କେବଳ ଯୋଜନାରେ ହିଁ ରହିଯାଉଛି । ପଥୁରିଆ ଘାଟି ଅଣ ଓସାରିଆ ରାସ୍ତାରେ ଲୋକେ ନାହିଁ ନଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି । କେତେବେଳେ ଜନନୀ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଗର୍ଭବତୀ ଦୋଳାରେ ବୁହା ହେଉଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଅନେକ ସମୟରେ ଚିକିତ୍ସା ନପାଇ ମୃତଦେହକୁ କାନ୍ଧରେ ବୋହି ବୋହି ମାଇଲ ମାଇଲ ଦୁର ଚାଲି ଚାଲି ଯିବାକୁ ପଡୁଛି ।

ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ମୋହନା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅନ୍ତରବା ପଞ୍ଚାୟତର ଆମ୍ବଗାଁ ରାସ୍ତାରେ । ଆମ୍ବଗାଁ ଗ୍ରାମର ବିରିଜିତା ବୀରଙ୍କ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମୋହନା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ମରଶରୀରକୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ଖରାପ ରାସ୍ତା ଯୋଗୁଁ ଆଗକୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯାଇନପାରିବାରୁ ଫେରିଯାଇଥିଲା । ବାଧ୍ୟହୋଇ ଗ୍ରାମବାସୀ କାନ୍ଧରେ ମୃତଦେହକୁ ବୋହି ନେବା ସହ ସ୍ଥାନେ ସ୍ଥାନେ ଶବକୁ ରଖି ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ରାସ୍ତା ଖଣ୍ଡିଏ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରଶାସନକୁ ଜଣାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସୁଫଳ ମିଳୁନଥିବାରୁ ଜନ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

   Related Posts