scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ହିରୋମାନେ ନିଜ ଠାରୁ ସାନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବା ନେଇ କାଜୋଲ ଦେଲେ ଏପରି ରିଆକ୍ଟ

12/12/2022 at 10:13 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୨।୧୨: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜୋଲ ମୁଖାର୍ଜୀ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସଲାମ ଭେଙ୍କି ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେରେ କାଜୋଲ ଏକ ୨୪ବର୍ଷପୁଅର ମା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନୟ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ କାହାଣୀ ହେତୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଲିଉଡର ପୁଅ କଳାକାରମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାନ ହିରୋଇନମାନଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଯୁକ୍ତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ବଲିଉଡ ହିରୋମାନଙ୍କୁ ପରଦାରେ କମ୍‌ ବୟସର ତଥା ସାନ ହିରୋଇନମାନଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ଆପତ୍ତି କରୁଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ କାଜୋଲ ମଧ୍ୟ ନିଜର ମତାମତ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶାହାରୁଖ ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତାମାନେ ୨୦ ବର୍ଷ ସାନ ହିରୋଇନଙ୍କ ସହିତ ପରଦାରେ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି …? । ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଯାହାକି ଲାଭ ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏହା ତିଆରି କରିବା ଏକ ବ୍ୟବସାୟ। ଶେଷରେ, ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ହିରୋ ଫିଲ୍ମକୁ ଆଗକୁ ନେବା ଏବଂ ଏହାକୁ ହିଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଚାପରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ବଡ ଦାୟିତ୍ଵ ବୋଲି କାଜୋଲ ସେ କହିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏହା କେବଳ ତାଙ୍କ ମତ ଏବଂ ସତ ନୁହେଁ ବୋଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି। ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ସେ ବିଭିନ୍ନ ଭୂମିକା କରିପାରିବେ କାରଣ ଫିଲ୍ମର ରୋଜଗାର ଏବଂ ଏହାର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ତାଙ୍କର ଚାପ ନାହିଁ । ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଦାୟିତ୍ଵ ପୂରଣ କରୁଛନ୍ତି। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସେହି ବର୍ଷ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ ‘ସମ୍ରାଟ ପୃଥିରାଜ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ସାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୁଷୀ ଚିଲାରଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରି ସମାଲୋଚିତ ହୋଇଥିଲେ।

   Related Posts