AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଶ୍ରୀନଗର ଜାମିଆ ମସଜିଦରେ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ଏକାଠି ବସିବା ଉପରେ ରୋକ, ଉଠାଇ ପାରିବେନି ଫଟୋ

16/12/2022 at 7:06 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମସଜିଦ ପରିସରରେ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛି ଜାମିଆ ମସଜିଦ । ଏହାସହ ଏହାର ପରିସରରେ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ଏକାଠି ବସିବା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରୋକ ଲଗାଇଛି ଶ୍ରୀନଗର ଜାମିଆ ମସଜିଦ । ମସଜିଦ ଚାରିପଟେ ଲଗାଯାଇଥିବା ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ଅଜୁମନ ଓକଫ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ମସଜିଦ କହିଛି ଯେ ଭିତରକୁ ଫୋଟୋଗ୍ରାଫି ଉପକରଣ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ନାହିଁ ।

ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ମସଜିଦ ପରିସରରେ ଫୋଟୋଗ୍ରାଫର ଏବଂ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଫଟୋ ଉତ୍ତୋଳନକୁ ବ୍ୟାନ କରାଯାଇଛି । ଏପରି କି କୌଣସି ପ୍ରକାର ଉପକରଣ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହାସହ ମସଜିଦ ପ୍ରଶାସନ ଜାମିଆ ପରିସରକୁ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ନେବା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରୋକ ଲଗାଇଛି।

ନୂଆ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁସାରେ, ମସଜିଦ ପରିସରରେ କେହି ମଧ୍ୟ ଖାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଖାଦ୍ୟ ନେବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ । ଯଦି କୌଣସି ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଏହାର ଅବମାନନା କରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଗେଟ୍ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ । ମସଜିଦ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି ।

   Related Posts