oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

‘ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ବର୍ଷ ବଡ଼, ପ୍ରଥମେ ଆମ ବିବାହକୁ ନେଇ ରାଜି ନଥିଲେ ଶାଶୂଘର ଲୋକେ’ : ‘ଇସ୍କବାଜ’ ଫେମ୍ ମୃଣାଲ୍

16/08/2022 at 2:14 PM

ମୁମ୍ବାଇ 16/08:’ଇସ୍କବାଜ’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୃନାଲ୍ ଦେଶରାଜ୍। ନିକଟରେ ସେ ହେଲତ୍ କେୟାକ ପ୍ରଫେସନାଲ ଆଶିମ ମଥନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ପରେ ସେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଟ ରିସେପସନ୍  ପାର୍ଟି ବି ଦେଇଥିଲେ।  ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ପାଇ ସେ ଏବେ ବେଶ୍ ଖୁସି ।  ନିକଟରେ ଇଟାଇମସ୍ କୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ  ସେ ନିଜର ଝଟ ମଙ୍ଗନି ପଟ୍ ବିହାର  ରାଜ ଖୋଲିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କଠାରୁ 10 ବର୍ଷ ସାନ।  ତେଣୁ ଏ ସଂପର୍କକୁ ନାଁ ଦେବାକୁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ସେ କହିଥିଲେ ପ୍ରଥମେ ଆମ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ ଅରାଜି ଥିଲେ ଏବେ କିନ୍ତୁ ସବୁକିଛି ଭଲ। ଏବେ ସେ ଜୀବନରେ ଖୁବ୍ ଖୁସି ଥିବା କହିଛନ୍ତି।

ମୃଣାଲ୍ କହିଛନ୍ତି, ସବୁକିଛି ହଠାତ୍ ଘଟିଗଲା। ଆମେ ଭେଟିଲୁ ଏବଂ ଆମର ପ୍ରଥମ ଡେଟରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରପୋଜାଲ ଦେଲି । ଆଉ ସେ ବି ଏଥିରେ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ।  ଆମେ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କଲୁ ଏବଂ ଚାରି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ବିବାହ କଲୁ ।  ପରେ ଏକ ରିସେପ୍ସନ୍ ପାର୍ଟି ଦେଲୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ, ମୋ ପରିବାର ଶୀଘ୍ର ଆଉ ଏକ ରିସେପ୍ସନ୍ ପାର୍ଟି ଦେବେ।  ସବୁକିଛି ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଘଟିଗଲା ଯେ ମୁଁ ମୋର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ । କାରଣ ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁ ନାହିଁ ଯେ ମୁଁ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରିବି ।  ମୁଁ ସଠିକ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥଲି। ଆଉ ମିଳିବା ପରେ ହଠାତ୍ ବିବାହ କରିନେଲି। ପାଞ୍ଚ ମାସରେ ଆମର ଦୁଇଟି ରିସେପ୍ସନ୍।  ଏହା ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ପରି।

କିନ୍ତୁ ମୃଣାଲଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରଥମେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲା ନାହିଁ ଯେ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସେମାନେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଅ ତେବେ ଡେଟିଂ  ନକରି ବିବାହ କରିନିଅ। ସେମାନେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ମୋର ଅତୀତର ସମ୍ପର୍କ ପରି ଏ ସଂପର୍କ ବି ମୁଁ ଡେଟିଂ ଶେଷ ନ କରିଦିଏ।  ତେଣୁ ସେମାନେ ରୋକଠୋକ କରିଥିଲେ, ଯଦି ତୁମେ ପରସ୍ପରକୁ ପସନ୍ଦ କର ତେବେ ବିବାହ କର ।  

ମୃଣାଲ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ 10 ବର୍ଷ ବଡ । ତେଣୁ ଆରମ୍ଭରୁ ଶାଶୁଘର ଲୋକେ  ତାଙ୍କ ବାହାଘରରେ ରାଜି ନଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ସେମାନେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲପାଉଛନ୍ତି ।ପ୍ରଥମେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥିଲେ ବି ବିବାହ ପରେ ସବୁକିଛି ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ମୃଣାଲଙ୍କୁ ଶାଶୂଗର ଲୋକେ ଆପଣେଇଥିଲେ।  

ମୃଣାଲ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଅନୁଭବ କରେ ବିବାହ ପରେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ।  ପୂର୍ବରୁ ଠିକଠାକ୍ ଥିଲେ ବି  ଏକ ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ଥିଲା ଯାହା ମୁଁ ଅନୁମାନ କରେ ଏବେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି।  ଶେଷରେ, ମୁଁ ମୋର ପ୍ରାଣକର୍ମୀ ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିଛି ।  ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଯେ ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।  ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଏବେ ସାର୍ଥକ ହୋଇଛି। ମୁଁ ନିଜକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟବାନ ମନେ କରୁଛି। ବିବାହ ପରେ ମୋ ଜୀବନ ଶୈଳୀରେ ଖୁବ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି। ଏବେ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁ ପରିଜନକୁ ସମୟ ଦେବାକୁ ପଡ଼ୁଛି।  କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଆଗକୁ ଯଦି କୌଣସି ଭଲ ଅଫର ମିଳେ ତାହେଲେ ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ କରିବେ।

   Related Posts