suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼, ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କ’ଣ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅବନ୍ତିକାଙ୍କୁ ପୁଣି ହେଲା ପ୍ରେମ ? ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର

9/01/2023 at 12:11 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୦୧: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ଖାନ । ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଫଲୋର୍ସ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ। ଇମ୍ରାନଙ୍କ ନାମ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାଏ । ୨୦୧୧ରେ ଇମ୍ରାନ୍‌ ଅବନ୍ତିକା ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଇମ୍ରାନ ଏବଂ ଅବନ୍ତିକା ପରସ୍ପର ସହ ଏକାଠି ରହୁ ନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଅବନ୍ତିକାଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚା ଲାଗି ରହିଛି ।

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅବନ୍ତିକା ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ଅବନ୍ତିକାଙ୍କ ସେହି ମିଷ୍ଟ୍ରି ମ୍ୟାନଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦୁହେଁ ଅତି ନିକଟତର ଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଯେ ବୋଧହୁଏ ଅବନ୍ତିକା ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି।

କୁହାଯାଉଛି ଅବନ୍ତିକାଙ୍କ ସହ ଦେଖାଯାଇଥିବା ମିଷ୍ଟ୍ରିମ୍ୟାନଙ୍କ ନାମ ସାହିବ ସିଂ ଲାମ୍ବା । ସେ ବି ଜଣେ ଅଭିନେତା ଯିଏ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଜଣା ଯେ ଇମ୍ରାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts