scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଥାନାରେ ସ୍ୱାମୀର ଅଭିଯୋଗ, ‘ମୋତେ ଓ ମୋ ପୁଅକୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମାରିଦେବ’ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କର

26/10/2022 at 10:57 PM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ, ୨୬/୧୦: ସ୍ତ୍ରୀ ବିରୋଧରେ ସ୍ୱାମୀର ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ । ସେ ମୋତେ ଓ ମୋ ପୁଅକୁ ମାରିଦେବ । ବାରମ୍ୱାର ମୋ ପୁଅକୁ ମାରଧର କରୁଛି । କଚାଡ଼ି ଦେଉଛି । ଏପରି ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଥାନାରେ ହୋଇଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଅଞ୍ଚଳର ମେନ୍‌ୱାଲି କଲୋନୀରେ ଏହି ପତି-ପତ୍ନୀ ରୁହନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ୨୦୧୧ ମହିସାରେ ବିବାହ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅ ଏବଂ ୭ ବର୍ଷର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ସାମାନ୍ୟ କଥାକୁ ନେଇ ଦୁହିଁ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କଥା କେବଳ ଘରେ ସୀମିତ ନାହିଁ । ଏହା ଝଗଡ଼ା ଏବେ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ପାଲଟି ଯାଇଛି ।

ପୋଲିସ୍‌ ଥାନାରେ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅ ସକାଳୁ ଶୀଘ୍ର ନଉଠିବାରୁ ତାର ମାଆ ପାଟିକରି ତାକୁ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । ହେଲେ ସେ ଭଲରେ ନଉଠିବାରୁ ତାକୁ ତା ମାଆ କଚାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ । ହେଲେ ପତ୍ନୀ ଏହାକୁ ମାନିନଥିଲେ । ଓଲଟି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ପତ୍ନୀ ମୋ ଗାଲକୁ ଏବଂ ଶରୀରର ଅନ୍ୟ ଅଂଶକୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ ବୋଲି ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ସେ ମୋତେ ଓ ମୋ ପୁଅକୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ମୁଁ ପୋଲିସ୍‌ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପୁଅ ସହ କିଛି ବି କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ୍‌ ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସିର ଧାରା ୩୨୩ (ମନକୁ ଆଘାତ ଦେବା) ଏବଂ ୫୦୬ ( ଅପରାଧିକ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ)ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

   Related Posts