suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

‘ଭୁଲରେ ହୋଇ ଥାଇପାରେ ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ବ୍ଲାଷ୍ଟ’, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ କହିବା ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା

15/12/2022 at 9:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କର୍ଣ୍ଣାଟକ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଡିକେ ଶିବକୁମାର ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ କୁହାଯିବା ଉପରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ମାସରେ ମାଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଅଟୋରିକ୍ସାରେ ହୋଇଥିବା କୁକର ବୋମ ବ୍ଲାଷ୍ଟ ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ହୋଇ ଥାଇପାରେ । ବିସ୍ଫୋରଣକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଘଟଣା କହିବା ସହ ପୋଲିସ ୨୯ ବର୍ଷୀୟ ସରିକକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ଏନଆଇଏ ହାତକୁ ଯିବା ପରେ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି ।

କର୍ଣ୍ଣାଟକ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଡିକେ ଶିବକୁମାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ସରକାର ଏବଂ ଡିଜିପି ମିଳିମିଶି କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଛବିକୁ ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରରେ ଖରାପ କରୁଛନ୍ତି । କର୍ଣ୍ଣାଟକ କଂଗ୍ରେସ କମିଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିନା କୌଣସି ତଦନ୍ତରେ ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ବିସ୍ଫୋରଣକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗତିବିଧି ସହ ତୁଳନା କରି ଦିଆଗଲା।

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଯୁକ୍ତି ରଖିଛନ୍ତି ଯେ ବମ ବିସ୍ଫୋରଣକୁ ଭିନ୍ନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖାଯାଇ ପାରିବ । ସେ କହିଛନ୍ତି, ହୁଏତ କାହାଠୁ ହୋଇ ଥାଇପାରେ । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ଦର୍ଶାଯାଉଛି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜେ ଆହତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ  ପରେ ତାକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ଶିବକୁମାର ଅଭିଯୋଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ମତଦାତାଙ୍କୁ ଭ୍ରମିତ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଘଟଣାର ବ୍ୟବହାର କରୁଛି । ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଏପରି କରୁଥିବା କଂଗ୍ରେସ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts