scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘ଭୁଲରେ ହୋଇ ଥାଇପାରେ ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ବ୍ଲାଷ୍ଟ’, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ କହିବା ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା

15/12/2022 at 9:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କର୍ଣ୍ଣାଟକ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଡିକେ ଶିବକୁମାର ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ କୁହାଯିବା ଉପରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ମାସରେ ମାଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଅଟୋରିକ୍ସାରେ ହୋଇଥିବା କୁକର ବୋମ ବ୍ଲାଷ୍ଟ ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ହୋଇ ଥାଇପାରେ । ବିସ୍ଫୋରଣକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଘଟଣା କହିବା ସହ ପୋଲିସ ୨୯ ବର୍ଷୀୟ ସରିକକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ଏନଆଇଏ ହାତକୁ ଯିବା ପରେ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି ।

କର୍ଣ୍ଣାଟକ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଡିକେ ଶିବକୁମାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ସରକାର ଏବଂ ଡିଜିପି ମିଳିମିଶି କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଛବିକୁ ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରରେ ଖରାପ କରୁଛନ୍ତି । କର୍ଣ୍ଣାଟକ କଂଗ୍ରେସ କମିଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିନା କୌଣସି ତଦନ୍ତରେ ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ବିସ୍ଫୋରଣକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗତିବିଧି ସହ ତୁଳନା କରି ଦିଆଗଲା।

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଯୁକ୍ତି ରଖିଛନ୍ତି ଯେ ବମ ବିସ୍ଫୋରଣକୁ ଭିନ୍ନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖାଯାଇ ପାରିବ । ସେ କହିଛନ୍ତି, ହୁଏତ କାହାଠୁ ହୋଇ ଥାଇପାରେ । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ଦର୍ଶାଯାଉଛି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜେ ଆହତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ  ପରେ ତାକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ଶିବକୁମାର ଅଭିଯୋଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ମତଦାତାଙ୍କୁ ଭ୍ରମିତ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଘଟଣାର ବ୍ୟବହାର କରୁଛି । ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଏପରି କରୁଥିବା କଂଗ୍ରେସ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts