scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରୁ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର, ପରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଛାଡିବାକୁ ନେଇଥିଲେ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ବର୍ଥଡେ ରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଅକୁହା କଥା

10/01/2023 at 11:20 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୦/୦୧: ସଲମାନ ଖାନ, ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଆମୀର ଖାନ ବଲିଉଡର ୩ ସୁପରଷ୍ଟାର । ତେବେ ଏହି ତିନି ନା ପରେ ଯଦି ବି-ଟାଉନରେ ଗୋଟିଏ ବଡ ନାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୁଏ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ । ଯାହାକୁ କୁହାଯାଏ ପରବର୍ତ୍ତୀ ‘ସୁପରଷ୍ଟାର’ କୁହାଯାଏ ।

ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବିକ୍ରମ ବେଧା’ । ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବଡ଼ ହିଟ୍ ହୋଇନଥିଲା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ଏହାପୂର୍ବରୁ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଓ୍ୱାର’ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କରିଥିଲେ ଧମାଲ୍ । ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ବି-ଟାଉନକୁ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍ କରିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତା । କୁହାଯାଏ ନୂତନ ଶତାବ୍ଦୀରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ହ୍ରିତିକ ପ୍ରଥମ ସୁପରଷ୍ଟାର । କାରଣ ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ପରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଭଳି ଏତେ ସକସେସ୍ ପାଇନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଥିବା ସମସ୍ତ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ୯୦ ଦଶକ କିମ୍ବା ତା’ପୂର୍ବ ଅର୍ଥାତ୍ ଗତ ଶତାବ୍ଦୀର ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

୨୦୦୦ ମସିହାରୁ ଏକ ନୂତନ ଶତାବ୍ଦୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଜାନୁଆରୀ ୧୦ରେ ହ୍ରିତିକ୍ ପାଲିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ । ଏହାର ଠିକ୍ ୪ ଦିନ ପରେ ପରଦାକୁ ଆସିଥିଲା ତାଙ୍କ ଅବିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କହୋ ନା ପ୍ୟାର ହୈ । ଯାହା ଥିଲା ତାଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ହେଲେ ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏତେ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ଯେ, ରାତାରାତି ପାଲଟିଥିଲେ ଷ୍ଟାର । ହାତ ପାହାନ୍ତାରେ ମିଳିଥିଲା ଷ୍ଟାରଡମ ।

୨୦୦୧ରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୯ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲା । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ କେବଳ ହ୍ରିତିକ ଦୁଇଟି ପାଇଥିଲେ ଦୁଇଟି ପୁରସ୍କାର । ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମେଲ୍ ଡେବ୍ୟୁ ଏବଂ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା । ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ଅଫର ପରେ ଅଫର୍ । ଫିଜା, ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଭଳି ଫିଲ୍ମ ସବୁର ଚାଲିଥିାଏ ସୁଟିଂ । ଏହି ସମୟରେ ବାପା ରାକେଶ ରୋଶନଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଥିଲା ଆକ୍ରମଣ । ଏହା ଦେଖି ଅଭିନୟ ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ହ୍ରିତିକ୍ । ସେ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ ମୁଁ ଏଠି ଖୁସିରେ ଏନଜୟ କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ମୋ ବାପା ହସ୍ପିଟାଲରେ ପଡିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ନିଜ ମନକୁ ଦମ୍ଭ କରି ସେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନେଇଥିଲେ ନିଷ୍ପତ୍ତି । ଆଜି ସେ ୪୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି ।

   Related Posts