scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୧୬ ବର୍ଷରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଝିଅର ସୁନ୍ଦରତା ପାଇଁ ମା ଲଗାଇଥିଲେ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ !

9/08/2022 at 8:59 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୯/୦୮: ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସିନେମାର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ହଂସିକା ମୋଟୱାନି ଆଜି ତାଙ୍କର ୩୧ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ହଂସିକା ମୋଟୱାନି । ଟିଭି ଶୋ ‘ଶାକା ଲାକା ବୁମ୍ ବୁମ୍’ ଥିଲା ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପ୍ରଥମ ସିରିଏଲ । ଯାହା ଥିଲା ଘରେ ଘରେ ବେଶ୍ ଫେମସ । ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ହଂସିକାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲା ଲୋକେ । କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ସେ ପରଦାରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।
ମା’ ହଂସିକାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ!
ହଂସିକା ମୋଟୱାନି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ । କିଛିଦିନ ପରେ ସେ ହଠାତ୍ ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଯାହିକି ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଥିଲା ବେଶ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ । ହଂସିକା ମୋଟୱାନିଙ୍କଠାରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ । ସେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପରିପକ୍ୱ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଅବଶ୍ୟ, ଏହା ପଛର କାରଣ କିଛି ସମୟ ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଥିଲା ।

୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହଂସିକା କିପରି ହେଲେ ଏତେ ମ୍ୟାଚର?
୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହଂସିକା ମୋଟୱାନି ଏତେ ପରିପକ୍ୱ ଦେଖାଯିବାର କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ହରମୋନ୍ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ୍ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ହଂସିକାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ହରମୋନ୍ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେଇଥିଲେ । ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ହିମେଶ ରେଶମିଆଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଆପକା ସୁରୁର’ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।
ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର :
ଅବଶ୍ୟ, ହଂସିକା ମୋଟୱାନୀଙ୍କୁ ଜଣେ ସଫଳ ତାରକା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କର ଉଦ୍ୟମ କାମ କରିନଥିଲା । କାରଣ ସେ ଲିଡ୍ ଆକ୍ଟ୍ରେସ ଭାବେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ କରିପାରନିଥିଲେ ରାଜ୍ । ‘ଆପକା ସୁରୁର’ ପରେ ହଂସିକାଙ୍କୁ ‘ମନି ହୈ ତୋ ହନି ହୈ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଯଦିଓ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବି ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ହଂସିକାଙ୍କ ପିତା ଏହି ସବୁ ଜିନିଷକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ଏଥାପାଇଁ ସେ ରାଗିଯାଇ ଘର ଛାଡି ଚାଲି ଆସିଥିଲେ ।

   Related Posts