suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ମୁଲତାନ୍‌ରେ ଫାୟାରିଂ; ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମ୍ ରହିଥିବା ହୋଟେଲ୍ ନିକଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ

9/12/2022 at 6:37 PM

ମୁଲତାନ୍: ପାକିସ୍ତାନର ମୁଲତାନରେ ଫାୟାରିଂ । ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ରହୁଥିବା ହୋଟେଲ୍ ନିକଟରେ ଗୁଳିମାଡ଼ ହୋଇଛି । ହୋଟେଲ୍ ଠାରୁ ଏକ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଏହି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଛି । ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା ୪ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଦି ଟେଲିଗ୍ରାଫର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ମୁଲତାନରେ ପାକିସ୍ତାନ-ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ଯାଚ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ହେଲେ ଗୁରୁବାର ସକାଳୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ରହିଥିବା ହୋଟେଲ୍ ନିକଟରେ ଗୁଳିମାଡ଼ର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ହୋଟେଲ ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ସୁରକ୍ଷାବଳ ତୁରନ୍ତ ହୋଟେଲ୍ ନିକଟରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ କଡ଼ାକଡ଼ି କରିଥିଲା । ଖେଳାଳିଙ୍କର ଯେପରି କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ନହୁଏ ସେନେଇ ସମସ୍ତ ପ୍ରୋଟକଲକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଇଛି ।
ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ କୌଣସି କାରଣରୁ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରି ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବଢୁଥିବାରୁ ଦେଶରେ ଦ୍ବିପାକ୍ଷିକ ସିରିଜ୍ ବନ୍ଦ ଥିଲା । ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ପରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଟେଷ୍ଟ ଶୃଙ୍ଖଳା ଖେଳା ଯାଉଥିବାରୁ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛି ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ।

୨୦୦୯ରେ ପାକିସ୍ତାନରେ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଳିମାଡ଼ ହୋଇଥିଲା । ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦଳ ଦ୍ବିପାକ୍ଷିକ ସିରିଜ୍ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଗୁଳିମାଡ଼ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଫେରିଥିଲେ ଖେଳାଳି ।

   Related Posts