scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘ଫାଇଟର’ ଟିଜର, ପାଇଲଟ୍‌ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଲେ ହ୍ରିତିକ୍‌-ଦୀପିକା ଏବଂ ଅନୀଲ କପୁର

16/08/2023 at 8:44 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୬।୦୮: ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଫାଇଟର୍’ର ଟିଜର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ଏହି ଟିଜରରେ ଲିଡ୍‌ ରୋଲ୍‌ ଥିବା ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟଙ୍କର ଲୁକ୍‌ ରିଭିଲ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଦମ୍‌ଦାର ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍, ହ୍ରିତିକ୍‌, ଅନୀଲ କପୁର। ସମସ୍ତେ ପାଇଲଟଙ୍କ ଲୁକରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି। ‘ପାଇଟର’ରେ ଏହି ତିନୋଟି ଚେହେରା ଏତେ ଜବରଦସ୍ତ ରହିଛି ଯେ  ଏହାକୁ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି।

ଏହି କିଛି ମିନିଟରୁ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଟିଜର ଲୁକରେ ପାଇଲଟଙ୍କ ଲୁକରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ହ୍ରିତିକ୍ ପଛରେ ଫାଇଟର ପ୍ଲେନ୍‌ ନଜର ଆସୁଛି । ଏହା ପରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଟିଜର ପଛରେ ଥିବା ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ।  ଯାହା ଏହି ଟିଜରକୁ ଆହୁରି ଆକର୍ଷଣୀୟ କରୁଛି । ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଆମ ଗୌରବମୟ ଦେଶକୁ ନମସ୍କାର। ସ୍ଵାଧୀନତା ଦିବସର ଶୁଭେଚ୍ଛା । ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟତମ ସିନେମା ହଲରେ ଫାଇଟର …. ୨୫ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୪ ରେ ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତୀବ୍ର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଲୁକକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହୋଇଛି। ଏହି ତିନୋଟି ତାରକାଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖି ଅନେକ ତାରକା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଚେହେରାକୁ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ମିଶନ ଇମ୍ପସିବଲ୍’ ସହିତ ତୁଳନା କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts