AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀ ସହ କଳି ପରେ ସଇତାନ ପାଲଟିଲା ସ୍ୱାମୀ, ଅଢେଇ ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ଛାତ ଉପରୁ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲା

4/05/2020 at 5:30 PM

ପାଟନା, ୦୪|୦୫ : ବିହାରର ରାଜଧାନୀ ପାଟନାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝଗଡାରେ ବଳି ପଡିଛି ଅଢେଇ ବର୍ଷର ପୁଅ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଏତେ ଉଗ୍ର ରୂପ ଧାରଣ କରିଥିଲା ଯେ ସ୍ୱାମୀ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ନିଜର ଶିଶୁ ପୁତ୍ରରୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ସେ ନିଜ ପୁତ୍ରକୁ ଛାଡ ଉପରୁ ପିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଶିଶୁଟିର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ବିହାର ପାଟନାର ମନେର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ବାସ କରୁଥିବା ମନୋଜ ରାୟ ଅଟୋ ଚଳାଇ ଭାବେ ଗୁଜୁରାଣ ମେଣ୍ଟାନ୍ତି । ସେ ୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୁଡଆ ଦେବୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବଦା ଝଗଡା ଲାଗି ରହିଥାଏ । ସୋମବାର କୌଣସି କାରଣରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ଉଗ୍ର ରୂପ ଧାରଣ କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ମନୋଜ ରାଗିଯାଇ ପୁତ୍ରକୁ ଧରି ନିଜ ଭଉଣୀଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଭଉଣୀଙ୍କ ଘରେ ମନୋଜ ଓ ଗୁଡିଆଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫୋନରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଯୁକ୍ତତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ସେ ରାଗିଯାଇ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ଧରି ଛାତ ଉପରୁ ପିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ଶିଶୁଟିକୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ବଞ୍ଚି ପାରି ନଥିଲା ।

ଏନେଇ ଗୁଡିଆ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମନୋଜକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହାସହ ଶିଶୁଟିର ମୃତଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି । ଏହାସହ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts