Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଘଟିଥାନ୍ତା ବଡ ଅଘଟଣ, ଅଳ୍ପକେ ବିପଦରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

21/08/2022 at 8:45 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୧|୦୮: ଭାରତ ଓ ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ ମଧ୍ୟରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍ ଜାରି ରହିଛି । ଦ୍ୱିତୀୟ ମୁକାବିଲା ଶନିବାର ହରାରେରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଭାରତ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି । ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର ଆଧିପତ୍ୟ ଜାହିର କରିଥିଲେ । ଏହାମଧ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଫିଲ୍ଡିଂର ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଯିଏ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛି ସେ କିଛି କ୍ଷଣ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛି ।  

କଣ ଘଟଣା

ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ ବ୍ୟାଟିଂ ବେଳେ ୨୮ ତମ ଓଭରରେ ବୋଲିଂ କରୁଥିଲେ ଦୀପକ ହୁଡ୍ଡା । ଓଭରରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବଲରେ ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ ବ୍ୟାଟର ରିୟାନ ବର୍ଲ ଡିପ୍ ଏକ୍ସଟ୍ରା ଦିଗରେ ଏକ ସଟ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିବା ଇଶାନ କିଷନ ବଲ୍ ଧରି ତାଇରେକ୍ଟ ଥ୍ରୋ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବଲ୍ ଷ୍ଟମ୍ପରେ ବାଜିବା ବଦଳରେ ସଟ୍ କଭରରେ ଥିବା ଅକ୍ଷରଙ୍କ ପାଖରେ ପଡିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଅକ୍ଷର ନିଜ ମୁଣ୍ଡକୁ ରକ୍ଷା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ, ଷ୍ଟାଡିୟମରେ କୌଣସି ଅଘଟଣ ଘଟିନଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଇଶାନ ନିଜ ଭୁଲ ବୁଝିପାରି ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଷରଙ୍କ ରାଗ ଚରମରେ ପହଁଚି ଯାଇଥିଲା । ଏପରିକି ଅକ୍ଷର ରାଗିଯାଇ କିଛି ଇଶାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ହେଲେ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଥଣ୍ଡା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ ୧୬୧ ରନ୍ କରିଥିଲା । ଜବାବରେ ଭାରତ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ, ଶୁଭମନ ଗିଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂରେ ସହଜ ବିଜୟ ହାସଲ କରିନେଇଥିଲା ।

   Related Posts