Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଧମାଲ କରିବ ‘ଅବତାର-୨’, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ହେବ କଲେକସନ୍‌

16/12/2022 at 11:01 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୬।୧୨: ‘ଅବତାର:ଦ ୱେ ଅଫ୍‌ ୱାଟର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଏବଂ ମିଡିଆ ପାଇଁ ‘ଅବତାର: ୱେ ଅଫ୍ ୱାଟର’ର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ରିନିଂ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅନୁଭୂତି ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଦିନର ସଂଗ୍ରହ କଲେକସନ୍‌ରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫିଲ୍ମ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇପାରେ। କହିବାକୁ ଗଲେ ୨୦୨୮ ସୁଦ୍ଧା ଅବତାରର ମୋଟ ୫ଟି ପାର୍ଟ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ।  

ଓପନିରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଲେକସନ୍‌ କରିପାରେ । ଇଣ୍ଡିଆ ଟିଭିରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମ କେବଳ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ପ୍ରାୟ ୪୦ କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବ। ଯଦିଓ ଏହା ପୂର୍ବାନୁମାନର ଆକଳନ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅଫିସିଆଲି ନମ୍ଵର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ। । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୧୫ଟି ବିଦେଶୀ ବଜାରରେ ୧୫.୮ ମିଲିୟନ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ସଂଗ୍ରହ କରିପାରେ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୦୯ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଅବତାରର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ୨୦୦୯ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଫିଲ୍ମର ସିକ୍ୱେଲ୍ ଆସିଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜେମ୍ସ କ୍ୟାମେରନ୍ ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଦିଗ ଏବଂ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା, ଯାହା ବାସ୍ତବରେ ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ଅଟେ । ଅବତାର-୨ର ବଜେଟ୍‌ ୨୫୦ ମିଲିୟନ ଡଲାର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ତାହା ହେଉଛି  ଏକ ମହଙ୍ଗା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ହିଟ୍ ହେବାକୁ ହେଲେ ଏହାକୁ ବହୁତ ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ପଡିବ ।

   Related Posts