AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଟଣୀ କନ୍ତିଆରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା, ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ଭାରତ-ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ଖେଳାଳି ଆଣିଲେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ…..ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଯାଞ୍ଚ

25/09/2018 at 1:12 PM

ଆଜି ଏସିଆ କପରେ ଭାରତ – ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା | ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ଉଇକେଟ ରକ୍ଷକ ମହମଦ ଶାହାଜାଦଙ୍କୁ ଜଣେ ବୁକ୍କୀ ସ୍ପଷ୍ଟ ଫିକସିଂ ପାଇଁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିବା ଖବର ଆସିଛି | ନିଜେ ମହମଦ ଶାହାଜାଦ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଦଳର ପରିଚାଳନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆସନ୍ତା ଅକ୍ଟୋବର ୫ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ | ଏଥିରେ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ମହମଦ ଶାହାଜାଦଙ୍କୁ ଏହି ବୁକ୍କୀ କହିଥିଲେ |
ମହମଦ ଶାହାଜାଦଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ପରିଚାଳନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏଆଇସିସିର ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧୀ ବିଭାଗ ଏସିୟୁକୁ ଅବଗତ କରାଇଛନ୍ତି | ଫଳରେ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ ପାଇଁ ମହମଦ ଶାହାଜାଦଙ୍କୁ ପାଖିତ୍ୟା ସଂସ୍ଥା କିଣିଛି | ଏହି ଦଳରେ ବ୍ରେଡେନ ମେକୁଲମ, ସହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ଏବଂ କ୍ରିସ ଗେଲ ଭଳି ଖେଳାଳି ଏହି ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ଆଇସିସିର ଏସିୟୁ ମୁଖ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗତ ବର୍ଷେ ହେଲା ବୁକିମାନେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି | ଏହି ବର୍ଷକ ମଧ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ୫ଜଣ ଅଧିନାୟକ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିବା ଖବର ଅଛି | ଗତବର୍ଷ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସିରିଜ ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିନାୟକ ସରଫରାଜ ଅହମଦଙ୍କୁ ବୁକିମାନେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ସରଫରାଜ ଏଆଇସିସିକୁ ଅବଗତ କରିଥିଲେ | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବୁକିଂକ ସମ୍ପର୍କରେ ଏଭଳି ଖବର ନେବାରେ ସରଫରାଜ ପ୍ରଥମ ଅଧିନାୟକ |

   Related Posts