suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଦୁବାଇରେ ପାର୍ଟିରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ, ନୋରା ନୁହେଁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ଡେଟ୍‌ !

8/01/2023 at 7:58 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୮।୦୧: ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁଠି ବାଦଶାହଙ୍କୁ ପୁଅ ଝିକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା। ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ଡେଟିଂ ଖବରକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି ଆଲୋଚନା । ଗୋଟିଏ ପଟେ ସୁହାନା ଖାନ ଅଗସ୍ତ୍ୟ ନନ୍ଦାଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପୁରା ସହରରେ ନୋରା ଫତେହି ଏବଂ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପରିବାରର ଆର୍ଯ୍ୟନ ଏବଂ ସୁହାନା ଏକ ପାର୍ଟି ପାଇଁ ଦୁବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଦିଆ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ନୂଆ ବର୍ଷର ଏକ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଚିତ୍ର । କହିବାକୁ ଗଲେ ଫଟୋରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଲାଡଲା ତାଙ୍କ ସହ ପୋଜ୍ କରିଥିଲେ । ସାଦିଆ ଏକ କଳା ପୋଷାକ ସହ କଳା ରଙ୍ଗର ଓଭରକୋଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଆର୍ଯ୍ୟନ ମଧ୍ୟ ମାରୁନ ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ ଧଳା ଜ୍ୟାକେଟରେ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।  

ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ନୋରା ଫତେହି ମଧ୍ୟ ଏହି ପାର୍ଟୀରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ତାଙ୍କର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବାପା ଓ ପୁଅଙ୍କ ଟକ୍କର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ହେବ । ଏହା ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଫଲୋ କରିବେ କି? ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ପାକିସ୍ଥାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଦିଆ ଖାନ । ବୟସ ମାତ୍ର ୩୫ । ନୋରା ଫତେହିଙ୍କ ପରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାଦିଆ ଖାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅଛି। ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା କେଉଁ  ସୁନ୍ଦରୀ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ ।

   Related Posts