scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘ଆଦିପୁରୁଷ’ର ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ପ୍ରଭୃ ହନୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରିଜର୍ବ ରହିବ ଗୋଟିଏ ସିଟ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ?

9/06/2023 at 9:11 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୦୬: ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଦିପୁରୁଷ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୨୦୨୩ର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ। ଦେଶବାସୀ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ। ନିକଟରେ ଏହାର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ରିଲିଜ୍ ହେବାର ମାତ୍ର ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ବାକି ଥିବାରୁ ନିର୍ମାତାମାନେ ପ୍ରମୋସନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଆଦିପୁରୁଷ ଟିମ୍‌ ରିଲିଜ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ କହିଥିଲେ, ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିନିଂ ସମୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥିଏଟରରେ ଗୋଟିଏ ସିଟ୍ ରିଜର୍ବ ରହିବ ବୋଲି ଆଦିପୁରୁଷଙ୍କ ଦଳ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏହି ବିକ୍ରି ହୋଇନଥିବା ଆସନ ଲୋକମାନଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସକୁ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ହେବ ।

Prabhas Kriti Sanon Film Adipurush team to Dedicate one Seat for Lord hanuman See Details here

ଆଦିପୁରୁଷକୁ ଓମ୍ ରାଉତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୧୬ ଜୁନରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ତେଲୁଗୁ, ହିନ୍ଦୀ, ତାମିଲ, ମାଲାୟାଲମ୍ ଏବଂ କନ୍ନଡ ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

Prabhas Kriti Sanon Film Adipurush team to Dedicate one Seat for Lord hanuman See Details here

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପାନ ଇଣ୍ଡିଆ ତାରକା ପ୍ରଭାସ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଭୁ ରାମ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ କ୍ରିତି ସାନନଙ୍କୁ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସନି ସିଂ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଏବଂ ହନୁମାନ ଭୂମିକାରେ ଦେବଦତ୍ତ ନାଗେ, ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲି ଖାନ୍‌ ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts