Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ବ୍ରେକ୍‌ ଅପ୍‌ ପ୍ରତିଶୋଧ ପାଇଁ ପ୍ରେମିକା ଉପରେ ଏସିଡ୍‌ ଫିଙ୍ଗିଲା ପ୍ରେମିକ, ୩ ଗିରଫ

14/12/2022 at 10:15 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୪/୧୨: ପ୍ରେମିକା ସହ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ହେବା ପରେ ପ୍ରେମିକର ପ୍ରତିଶୋଧ । ୧୭ ବର୍ଷୀୟା ପ୍ରେମିକାର ଉପରେ ମାଡ଼ କଲା ଏସିଡ୍‌ । ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀ ରେ । ଏହି ମାମଲାରେ ପ୍ରେମିକ ସହ ତାର ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ୍‌ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଘଟଣା ଦିଲ୍ଲୀର ମୋହନ ଗାର୍ଡେନ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି । ପୀଡ଼ିତା ପ୍ରମିକାଙ୍କ ସହ ସଚିନ୍‌ ଆରେରା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କର କିଛିଦିନ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ିଉଠିଥିଲା । ହେଲେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟର ୩ ମାସ ତଳେ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଯାହାକି ସଚିନ୍‌ ଚାହୁଁ ନଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ନେଇ ଯୋଜନା କରିଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ସଚିନ୍‌ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଏସିଡ୍‌ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଡର କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଗତ ବୁଧବାର ସକାଳ ସମୟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମୋହନ ଗାର୍ଡେନ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ସେମାନେ ଦୁଇଟି ବାଇକ୍‌ରେ ଏସିଡ୍‌ ମାଡ଼ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ହର୍ସିତ୍‌ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଗାଡ଼ି ଚଳାଉଥିବା ବେଳେ ତା ପଛରେ ବିଫଳ ପ୍ରେମିକ ସଚିନ୍‌ ବସିଥିଲା । ପ୍ରେମିକା ଉପରକୁ ସେ ଏସିଡ୍‌ ମାଡ଼ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ୍‌ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ଯୁବତୀ ଏବେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ଅଛନ୍ତି ।

ତେବେ ପୋଲିସ୍‌ର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ପରେ ଯୁବତୀ ସଚିନ୍‌ ସହ କଥା ବର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ । ଯାହାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ସଚିନ୍‌ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛି । ତା ସହ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ହର୍ଷିତ୍‌ ଏବଂ ବିରେନ୍ଦ୍ର ଏଥିରେ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି । ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ୍‌ ।   

   Related Posts