AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ୬ ବର୍ଷ ରହିଲା ପରେ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଗଲା ଯୁବକ, ମହିଳା ନ୍ୟାୟ ମାଗିବାକୁ ଆଇନର ଦ୍ଵାରସ୍ଥ

14/01/2019 at 8:38 PM

ଆଗ୍ରା ୧୪/୧- ବିଦେଶୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ, ବିବାହ ଓ ତା ପରେ ୬ ବର୍ଷ ଘରସଂସାର କରିବା ପରେ ଛାଡ଼ିଚାଲିଗଲା ଯୁବକ ।  ବିଦେଶୀନି ନ୍ୟାୟପାଇଁ ଆଇନର ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବୃନ୍ଦାବନରେ ।  ବ୍ରାଜିଲରୁ ଆସିଥିବା ମାରା ଗିଗିଆ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ହେବାପରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଚନ୍ଦନ ଦାଶ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଏହି ବ୍ରାଜିଲ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଡ଼ିସେମ୍ବର ୨୮ ତାରଖ ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ଇସ୍କନ ମନ୍ଦିରରେ ଦେଖାହୋଇଥିଲେ । ତା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା । ଅକ୍ଟୋବର ୨୯ତାରଖ ୧୦୧୨ ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।  ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପୁତ୍ରସନ୍ତାନଟିଏ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା ।

ସେମାନେ ବୃନ୍ଦାବନରେ ରହୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଘରକୁ ଯିବା କଥା କହି ମେଦିନାପୁର ପଳେଇଆସିଥିଲେ ଯୁବକ । ବ୍ରାଜିଲ ମହିଳା ଯେତେ ଫୋନ କରୁଥିଲେ ବି ଆଉ ଉଠାଇ ନଥିଲେ ଯୁବକ । ନିଜର ଛୋଟ ପିଲାକୁ ନେଇ ଏକା ଚଳିବା ସହଜ ହେଲାନାହିଁ । ବ୍ରାଜିଲ ମହିଳା ନ୍ୟାୟ ପାଇବାପାଇଁ କୋର୍ଟରେ ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ।

   Related Posts