scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଦେଇପାରିଲେନି ପରୀକ୍ଷା , ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ପରୀକ୍ଷା ହଲରୁ ଗଲେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନା

20/03/2019 at 8:03 PM

କନୌଜ ୨୦/୩- ଜଣେ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷା ହଲରୁ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ନିଆଗଲା ଡ଼ାକ୍ତରଖାନା । ଡ଼ାକ୍ତର ଛାତ୍ରୀର ହାଲତ୍ ଦେଖି ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଦେଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ସୂଚନା ।

ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା କନୌଜ ଏକ ଗାଁରେ ଘଟିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଡ଼ାକ୍ତର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବାରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହିକଥା ପରିବାର ଲୋକଂକୁ କହିବାପରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ସବୁ ଘଟଣା ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଛାତ୍ରୀ ଶୌଚ ହେବାକୁ  ଘରପାଖ ପଡ଼ିଆକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସାହିବ ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇ ପାଖରେ ଥିବା ଏକଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଛାତ୍ରୀ ସହ କରିଥିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ । ଏହି ଘଟଣା କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଦେଇଥିଲା ଧମକ । ଛାତ୍ରୀ ଭୟରେ ଏକଥା କାହାକୁ କହି ନଥିଲେ ।

ତା ପରଦିନ ପରୀକ୍ଷା ଥିବାରୁ ଛାତ୍ରୀ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । ପରେପରେ ପରୀକ୍ଷା ହଲରେ ମଧ୍ୟ ବେହୋସ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ । ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ସ୍କୁଲର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଡ଼ାକ୍ତଖାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଡ଼ାକ୍ତର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଜଣାଇଥିଲେ । ସ୍କୁଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏବାବଦରେ ପଚାରିବା ପରେ ସବୁ ସତ କଥା ମାନି ଯାଇଥିଲା । ସାହିବ ସିଂ ନାମକ ଯୁବକ ଗତକାଲି ସଂଧ୍ୟାରେ ଏଭଳି କରିଥିବା କଥା କହିଥିଲା ।

ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାମରେ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ ।ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିକରି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

   Related Posts