scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କରଜ ସୁଝି ନପାରିବାରୁ ୧୩ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ବେକ କାଟି ହତ୍ୟା: ଗିରଫ ହେଲା ହତ୍ୟାକାରୀ

31/10/2018 at 9:03 PM

ତାମିଲନାଡୁ ୩୧/୧୦ : ତାମିଲନାଡୁର ସଲେମ ଜିଲ୍ଲାର ଅଟ୍ଟୁର ଗାଁରେ ଜଣେ ୧୩ ବର୍ଷ ବୟସ ନାବାଳିକାର ମୁଣ୍ଡ କୁ ଜଣେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଛି | ହତ୍ୟାକାରୀ ଜଣକ ହେଲେ ଦୀନେଶ କୁମାର | ସେ ନାବାଳିକାର ପାଖ ପଡୋଶୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି |
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୃତ ନାବାଳିକା ଦୀନେଶ କୁମାରଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଅଗ୍ରିମ ଟଙ୍କା ଆଣିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଫେରାଇ ପାରିନଥିଲେ | ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ମା ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଆଉ ୨ ଜଣ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି | ସେ ପାଖ ଏକ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲେ | କୌଣସି କାରଣରୁ ସେ ଦୀନେଶଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଅଗ୍ରିମ ଆକାରରେ ଆଣିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଦୀନେଶ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ କହିଥିଲେ ସେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏନେଇ ନିଜ ମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ | ଏଥିରେ ଉତ୍କ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଦୀନେଶ ଏକ କତୁରୀରେ ତାଙ୍କ ବେକକୁ ହାଣି ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ଅଲଗା କରିଦେଇଥିଲେ |

ନାବାଳିକାଙ୍କ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜଉ କରିଥିଲେ | ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଆଜି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ସଲେମ ଜେଲକୁ ପଠାଇଦେଇଛି ଏବଂ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି |

ଘଟଣାଟି ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି କହିଥିଲେ ଯେ, ଦୀନେଶର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ ନାହିଁ | ତେଣୁ ସେ ଏଭଳି ଅମାନୁଷିକ କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛି | ତେବେ ପୋଲିସ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଏହି ରିପୋର୍ଟକୁ ଖାରଜ କରିଛି |

   Related Posts