Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ଗାଡ଼ି ଚେକିଂ ବେଳେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଏବେ ପୋଲିସ ନେବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ…

12/09/2019 at 1:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୨|୯: ନୋଇଡ଼ାର ସପ୍ଟଓ୍ବେୟାର କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ଗୌରବ ଶର୍ମାଙ୍କ ଗାଡ଼ିକୁ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ବାଡିରେ ପିଟି ଅଟକାଇବା ଘଟଣା ନୂଆ ମୋଡ଼ ନେଇଛି। ସପ୍ଟଓ୍ବେୟାର କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବକ ଗୌରବ ଓ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଚାଲାଣ କାଟିବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

 ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସଙ୍କ ଏହିଭଳି କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ଗୌରବ ରାଗିଯାଇ ବଡ଼ ପାଟିରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ। ସେ ଅଧିକ ରାଗିଯିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହୃଦଘାତ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଗୌରବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ ଗୌରବଙ୍କ ବାପା ମୁଲଚନ୍ଦ ଶର୍ମା ଇନ୍ଦିରାପୁର ଥାନାରେ ଏଫଆଇଆର ଦେଇଛନ୍ତି। ଟ୍ରାଫିକ ଏସପି ଶ୍ୟାମ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତଭାର ଦିଆଯାଇଛି। ସଠିକ୍‌ ଭାବେ ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଟ୍ରାଫିକ ଏସପି ଶ୍ୟାମ ନାରାୟଣ କହିଛନ୍ତି।  ଅନ୍ୟ ପଟେ ଗୌରବଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ମୂଳକ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଗୌରବ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିବା କଥା ତାଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି।  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ରବିବାର ଦିନ ଗୌରବଙ୍କ ବାପା ଓ ମାଆ ଗାଜିଆବାଦଠାରୁ ଇନ୍ଦିରାପୁର ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିଲେ। ହଠାତ୍ ସେକ୍ଟର ୬୨ ଏନଏଚ୍ ୨୪ରେ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ିକୁ ପୋଲିସ ବାଡିରେ ପିଟି ଅଟକାଇଥିଲା। ​ଗୌରବ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ପୋଲିସ କାହଁକି ତାଙ୍କୁ ଗାଡିକୁ ପିଟିଲେ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ନାଲିଆଖି ଦେଖାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଓ ଗୌରବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତି କରିବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts