Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ବିଗ୍‌ବସ୍‌୧୩ରେ ମଧୁରିମା ଓ ବିଶାଲଙ୍କ ଝଗଡ଼ା ପରେ କିଏ ଛାଡ଼ିବେ ଘର, ଜାଣନ୍ତୁ

7/01/2020 at 10:55 AM

ମୁମ୍ବାଇ୭|୧:’ବିଗ୍‌ବସ୍‌ର ସିଜିନ୍‌୧୩’ ରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଝଗଡା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଶୋ’ରେ କେତେବେଳେ କଣ ଯେ ହବ ତାହା କେହି ଜାଣିନାହାନ୍ତି। ଗତ କାଲି ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ବିଶାଲ ଆଦିତ୍ୟ, ରଶ୍ମୀ ଓ ମଧୁରିମା ଏକାଠି ବସି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବା ସମୟରେ ବିଶାଳ ଓ ମଧୁରିମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ ଜୋରସୋରରେ ଝଗଡା ହୋଇଛି।

ମଧୁରିମା ଚପଲରେ ବିଶାଲଙ୍କୁ ମାଡ଼ମାରିଥିବା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିଲା। ସେହି ମୂହୁର୍ତ୍ତରେ ବିଶାଲ ଓ ମଧୁରିମାଙ୍କୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିବା କାହାରି ପାଇଁ ସମ୍ଭବ ନଥିଲା। ଝଗଡା ହେବା ପରେ ବିଶାଳ ନିଜର ମାଇକ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ଘରେ ଆଉ ଏକ ଯୋଡି ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର ହୋଇଥିଲା। ସେମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ଶେହନାଜ ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ସମୟରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଶେହନାଜ ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ବିଶାଲଙ୍କ ରାଗ ଶାନ୍ତ ହୋଇନଥିଲା ଓ ସେ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ମଧୁରିମା ଓ ବିଶାଳଙ୍କୁ କନଫେଶନ ରୁମ୍‌କୁ ଡାକିଥିଲେ। ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ବୁଢାଇଥିଲେ। ବିଗ୍‌ବସ୍‌ଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରି ମଧୁରିମା ଭୁଲ ମାଗଛନ୍ତି। ହେଲେ ବିଶାଲ ଏହି କାଣ୍ଡ ପରେ ଘରେ ମଧୁରିମାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ନାରାଜ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଘରେ ଜଣେ ରହିବ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯିବ। କାରଣ ମଧୁରିମା ରହିଲେ ସେ ଘରୁ ବାହାରି ଯିବେ ବୋଲି ଜିଦ ଧରିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ଉଭୟଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ବିଶାଲ ଓ ମଧୁରିମାଙ୍କୁ ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ କହିଛନ୍ତି ଓ ଘରୁ କିଏ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts