Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଭିଲେନ’ର ପୋଷ୍ଟର: ଖଳନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁଙ୍କ ଦମ୍‌ଦାର୍‌ ରୋଲ, ଜିତିବେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ

4/11/2021 at 2:16 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୪।୧୧: ରିଲିଜ ହେଲା ପୋଷ୍ଟର, ଖୁବଶୀଘ୍ର ପରଦାକୁ ଆସିବ । ନାୟକ ଏବେ ଭିଲେନ୍ । ଟ୍ରେଣ୍ଡ ବଦଳିଛି । ଭିଲେନ୍‌ ରୋଲରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ହିରୋ । ଯାହାକୁ ଭିତ୍ତି କରି ଆସୁଛି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଭିଲେନ୍ । ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ । ଆହୁରୀ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ୪୦ ନାମୀଦାମୀ ଖଳନାୟକଙ୍କ ଦମ୍‌ଦାର ଅଭିନୟ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଏକେ ମୁରଲୀକ୍ରୀଷ୍ଣା ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଭାର ସମ୍ଭାଳିଥିବା ଏକେ, ମୁରଲୀକ୍ରୀଷ୍ଣ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁଙ୍କ ସହିତ ଏହା ମୋର ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ । ପୂର୍ବରୁ ପରଦେଶୀ ଚଢେଇରେ ଉଭୟ କାମ କରୁଥିଲୁ । କିନ୍ତୁ ସେ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଭିନ୍ନ ଥିଲା ଏବଂ ଭିଲେନ୍‌ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଭିନ୍ନ ରହିଛି । ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାରକୁ ନେଇ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି । ଗତ ୮ ମାସ ହେଲା ଏହି ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ଆମେ କାମ କରିଛୁ । ୧୯୭୫-୧୯୮୦ରେ ଓଡିଶାରେ ଚିତ୍ର କିପରି ଥିଲେ, ତା ଉପରେ ଫିଲ୍ମଟି କେନ୍ଦ୍ରୀତ ରହିଛି । ଆଶ କରୁଛି ଏହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ।

ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ଅବସରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏକ ଭିନ୍ନ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ଟିଏ ହେଉଛି ।  ଯାହାର ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଦେଉଛନ୍ତି ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜାପାନୀ ଭାଇ । ଫିଲ୍ମର ସମସ୍ତ ଗୀତଗୁଡିକ ଖୁବ୍‌ ଶ୍ରୁତି ମଧୁର ହୋଇଛି । ପୂର୍ବ ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ପରି ଏହି ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ଭଲ ହୋଇଛି।ଯାହା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଓଡିଶା ମାର୍କେଟରେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁଲା ପରି ଗୀତ ସବୁ ହୋଇଛି । ପୂର୍ବ ଫିଲ୍ମ ପରି ଭିଲେନ୍‌କୁ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକମାନେ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ମୋର ଆଶା ।

ସେହିପରି ଅଭିନେତା ଇଲୁ ବାନାର୍ଜୀ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭିଲେନ୍‌ ସିନେମା ହେଉଛି । ଯୁବ ଦଳ ସହ ମୁଁ ଯିବା ଦଳ ମିଶିଛି । ଦାଦା ମୁଁ ବଞ୍ଚିଥିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ସହିତ ସିନେମା କରିବ ବୋଲି ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ କହିଛି । ହେଲେ ସେତେ ଦିନ ଯାଏଁ ମୁଁ ବଞ୍ଚିଥିଲେତ ।  ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ ସହିତ ଏହା ମୋର ୩ ନମ୍ବର ଫିଲ୍ମ । ସେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣରେ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ର ପ୍ରତି ଦୃଷ୍ଟି ଦେଇଥାଏ । ଯେପରି ଆକ୍ସନ, କାଷ୍ଟିଂ, ଗୀତ ପରି ସବୁ ବିଭାଗ ଉପରେ ଫୋକସ୍‌ ରଖିଥାଏ । ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ ମତରେ ବଜେଟ୍‌କୁ ଦେଖନାହିଁ, କେମିତି ଫିଲ୍ମ ଭଲ ହେବ । ସେଥିପ୍ରତି ନଜର ରଖିଥାଏ । ତେଣୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁଲା ପରି ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ନିର୍ମାଣ ହେଉଛି ।

ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଏକେ ମୁରଲୀକ୍ରୀଷ୍ଣଙ୍କ ହାତରେ ରହିଥିବା ବେଳେ  ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱ ଜାପାନୀ ଭାଇ ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି । ଗୀତରେ ତପୁ ନାୟକ ଓ ବାପୁ ଗୋସ୍ୱାମୀ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ  ଫିଲ୍ମର ନାୟିକା କିଏ ହେବ , ଏବେ ଯାଏଁ ଘୋଷଣା ହୋଇନାହିଁ ।

   Related Posts